reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!!!

Dziwne to fakt:-) ale za to przyjemne, miałbysmy co wspominac po latach:-) No ale fakt jest taki ze marzy mi sie urodzic tydzien wczesniej, cóz odemnie to jednak nie zalezy.
 
reklama
Ja też mam 3 terminy porodu :-)
Z OM na 29 kwietnia
Z USG na 22 kwietnia
Według tutejszej położnej ( jak ona liczyła to nie wiem) na 5 maja :szok:
osobiście chciała bym urodzić w kwietniu któregoś dwudziestego. Ale jak wyjdzie nie wiadomo. Czasem gadam z mym małym i mam nadzieje ze usłużne dziecko posłucha się mamusi :-D
 
Ja też mam 3 terminy porodu :-)
Z OM na 29 kwietnia
Z USG na 22 kwietnia
Według tutejszej położnej ( jak ona liczyła to nie wiem) na 5 maja :szok:
osobiście chciała bym urodzić w kwietniu któregoś dwudziestego. Ale jak wyjdzie nie wiadomo. Czasem gadam z mym małym i mam nadzieje ze usłużne dziecko posłucha się mamusi :-D
ja bym sie nie pogniewala jak moja by wyszla wczesniej niz 26 kwietnia
 
Ja bym chciala Byka ustrzelic:zawstydzona/y: ale fakt to juz nie ode mnie zalezy;-);-)


Moja siostra jest byk i taaaka, że normalnie brak słów, jak za małolata się z nią dogadywałam, tak teraz zupełnie zmienil się jej światopogląd, i zawsze jest zgrzyt.

A baran... no cóż, w ogóle nie wierzę w znaki zodiaku, i na tym zakończę
 
Wlasnie dlatego chcialabym Byka ustrzelic, bo ja tez jestem Bykiem:-):-):-) Moj M nie mialby zycia:-):-):-):-) ale tak naprawde to nie ma znaczenia - byleby zdrowe i wesole to Bejbe bylo;-)
 
Moja pierwsza córcia też Byk, za to druga chyba będzie Baran. Mąż Koziorożec, więc same rogacze ;-):-D Tylko ja Lew - król jest tylko jeden. :-D;-)
 
reklama
Do góry