reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!!!

reklama
Ja tam na znaki zodiaku już nie patrzę bo wszystkie wynalazki twierdzą że ryba i waga nigdy nie będą ze sobą szczęśliwe a tu my się uparliśmy i jakoś od 8 lat jesteśmy szczęśliwi... mi się tylko marzy żeby mały trafił w jeden z terminów... albo urodziny mojej ukochanej Babci Tali (przy okazji urodziny mojego chrześniaka Krzysia) albo w rocznicę ślubu dziadków albo w rocznicę ślubu rodziców... do tego dodałam 13.04 szkoda tylko, że to nie piątek... a jeśli trafi gdzieś obok to będzie więcej dni świątecznych w kwietniu :D - na razie mamy 16, 18 i 19 więc zagęszczenie jest ciekawe tym bardziej, że termin z OM to właśnie 18.04
 
na razie mamy 16, 18 i 19 więc zagęszczenie jest ciekawe tym bardziej, że termin z OM to właśnie 18.04
a maluszek od razu postawi na swoim i by mięć cały dzień tylko dla siebie urodzi się 17 :-)

U mnie w domu nie ma żadnego rogacza :-) i nikogo rodzonego na wiosnę. A wiec moje dziecię ma wszelka dowolność w wyborze sobie dnia na urodziny . I co sobie nie wybierze to ten dzień będzie tylko jego :-)
 
moj mezus jest z 12.03 moj tata 25.03 szwagier 20.04 a mama 27.04 i wszyscy licza ze moze akorat w jego urodziny maly przyjdzie na swiat, a ja bym niechciala tak jak napisala marys chce aby maly mial swoj dzien a nie dzielil go z kims:-)
 
reklama
a maluszek od razu postawi na swoim i by mięć cały dzień tylko dla siebie urodzi się 17 :-)

U mnie w domu nie ma żadnego rogacza :-) i nikogo rodzonego na wiosnę. A wiec moje dziecię ma wszelka dowolność w wyborze sobie dnia na urodziny . I co sobie nie wybierze to ten dzień będzie tylko jego :-)

Wcale się nie będzie źle jak wybierze sobie dowolną datę Tylko dla siebie (fajny był by też 13)... tylko jak by wypadł 16 to myślę, że moja ukochana babcia była by naprawdę szczęśliwa - tęsknię za nią niesamowicie tak jak i za dziadkiem który też już odszedł... No ale jeśli ktoś jest dla Ciebie przez całe życie... Oni byli naprawdę wspaniali :D
 
Do góry