reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!!!

A bo ja wiem, jak sie ta ulica nazywala....moze tak - jesli stalam na rynku i po prawej mialam McDonalda, to szlam do gory prawa ulica od rynku i pozniej znowu w prawo sie skrecalo. Tam z okienka mozna bylo kupic krecone:-) Pawlas tez mial niezle, ale tamte byly najlepsze;-)
 
reklama
Wchodze na kwietniówki prawie co dziennie i pierwszy raz widze ten wątek:szok:.
Ja mam na imie Anka i oczekuje na mojego synka kacperka który wg Usg urodzi sie 26 kwietnia a wg OM 17 no ale u mnie najbardziej prawdopodobna jest data z USG:-)
 
Skunkanka to już wiem o którą ci chodzi. :-) Jeszcze istnieje.
Co do Pawlasa to właśnie go zamknęli. Pan poszedł na emeryturę, a nie miał następcy, chętnego do prowadzenia interesu.:-(
 
umi 2 nie zawsze zgadza sie data z usg znajoma miala dwie daty jedna to 10 sierpien (usg) a druga 8 wrzesien (okres) urodzila ponad 4,5kg core dokladnie 8 wrzesnia tak jak wyliczyla z okresu. lekarze dawali na sierpien a dzidzia byla po prostu duza.
ja na szczescie nie mam problemu bo z okresu jest to 28 kwiecien a z usg 29 kwiecien wiec w tym czasie licze zobaczyc i przytulic moja dzidzie
 
Nie martwcie się ja mam 3 terminy porodu:)
według OM mam na 16 kwietnia, według USG w 12 tygodniu genetyczne to było USG to jest termin na 5 kwiecień a według USG mojego lekarza do którego chodzę to mam termin na 28 marca. w sumie to ja sama nie wiem:-D
okres ostatni miałam 1 dzień to może dlatego:tak:
Pewnie urodzę na przełomie kwietnia mi marca:szok:
Z Marlenka miałam termin na 10 kwietnia a według USG to na 25 marca a urodziłam 22 marca 3880 dzidzie szybko i łatwo:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2:
Powiem jak urodzę jak było:rofl2:
 
klucha09 No u mnie jest tak ze miałam opóźnioną owulacje ( bo inaczej nie spodziewałabym sie teraz kacperka:-p ) I ta data z USG jest bardziej prawdopodobna. Ale wszystko sie okarze.
4,5 kg duza dziewczyna!! czyli mamy podobne terminy:-)
Caro_S Duzo tych terinów:-) no ale nie wazne kiedy wazne zeby było zdrowe.
 
Szkoda tylko ze okolica nie ta sama:-) no ale kto wie moze akurat w tym samym czasie wyladujemy na porodówce:-)
 
reklama
Do góry