reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie;)

reklama
Cześć dziewczyny!!!Mam na imie Agnieszka i mam....30 lat Boże chyba jestem najstarsza wśród was. Mój synek ma 2latka i 7 miesięcy :-):-).Ma na imię Filipek a jego tatuś to Michał -sędzia piłki nożnej i to mniej więcej jeden z powodów zalogowania się na forum. Czasami po prostu nie mam do kogo ust otworzyć:tak::tak:[oczywiście oprócz Filipusia].Jestem tu nowa i szukam bratnich dusz z którymi mogłabym pogadać o wszystkim i o niczym. Cały czs walczę jeszcze z nauka wklejania suwaczków i zdjęć, ale mam nadzieję że juz niedługo mi to wyjdzie:-D:-D:-Dto wkleje coś sensownego. Pa pa
 
Witam,
pisałam już na wątku głównym ale było to dawno bo nie bardzo mam czas, czasem podczytuję Was troszkę, więc piszę po kolei.:)
Mam na imię Ola i jestem w 23 tyg.c. termin mam na 4czerwca a 7 czerwca kończę 20 lat:-) :-)
Pozdrawiam serdecznie Młode Mamusie:)
 
hej!!
mam na imię Magda i mam 21 lat:-) mój mąż i tatuś naszego synka ma na imię Konrad i ma 24 lata. nasz synek Oliwierek ma prawie 5 miesięcy :-) jesteśmy małżeństwem prawie rok a znamy sie prawie 6 lat.

widze ze większość mamuś jest mlodziutkich tak jak ja :-) jestem mamusią wrzesniową a tam wydaje mi sie ze są juz troche starsze dziewczyny bo mają juz wiecej dzieciaczków:-) pozdrawiam
 
witam witam... mamusie:tak:
Niektóre mamy mają po 2 dzieciaczków, ale są młode jak wy:tak: zapraszamy na głowny wątek!
 
Witam wszystkie Mamuśki i ich wspaniałe dzieciaczki!!!!
No więc od początku...
Mam na imię Kamila i mam 25lat, jestem szczęśliwą mężątką i mamą dwójki dzieci- Julki (5lat) i Marcela (7miesięcy). Obecnie siedzę z synkiem w domu i nie pracuję, mąż natomiast zawodowo gra w piłkę więc co chwilę się przeprowadzamy, dlatego wreszcie odważyłam się tu napisać i poznać fajne kobitki!!
Mam nadzieję, że mogę na Was liczyć- jakby co, to walcie jak w dym.
Z góry przepraszam jeśli coś namącę, ale jeszcze nie jestem obeznana z możliwościami tego forum.
POZDRAWIAM!!!
 
No więc Witam wszystkie mamusie :]
Po krotce mówiąc, mam 16 lat, na imie mam Ewa, jestem w 6tym tygodniu ciazy, moj chlopak ma 18 lat, a jestesmy ze soba juz od ponad 3 lat :)
Mimo mojego wieku, ciesze sie na wiesc o dzidziusiu, wkoncu stalo sie - nie bylo planowane, ale czasu sie nie da odwrocic, jedyne co moge teraz zrobic to dac temu dziecku jak najwiecej milosci :)))
Pozdrawiam!
 
reklama
Hej, mam 20 lat i jestem na drugim roku studiów dziennych. :blink: Termin przypada mi na 10 maja. Czy są tu jeszcze jakieś przyszłe mamy studiujące? POZDRAWIAM
 
Do góry