reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie;)

Cześć, Dziewczyny. A ja jestem Kasia. Od jakiegoś czasu tu często zaglądam i zaczynam się właśnie udzielać. Zachęciło mnie bardzo to, jakie wsparcie można tu znaleźć. Jestem mamą Natalki i dopiero wszystkiego się razem uczymy :) Karmienie, przewijanie, pielęgnacja, spanie i przytulanie:)
 
reklama
Witam :)
Mam na imię Ula - 22 lata
Ja także od jakiegoś czasu zaczęłam tutaj zaglądać i się udzielać :)
21 sierpnia mam urodzić synka :)
To mój pierwszy dzidziuś i mam nadzieję że dostanę tutaj wiele cennych porad od innych mam :)
 
Witajcie, dziewczyny!Mam 22 lata i staramy się z narzeczoym o pierwszą dzidzię. Obym była młodą mamusią... Może dołącze do tego zaszczytnego grona :)
 
Witam Was wszystkie :-) Mam na imię Agnieszka. Jestem mężatką od 3 lat. Mam 7 letniego syna, który już niebawem idzie do pierwszej klasy :-) I cieszę się z tego powodu i nieco obawiam, jak to mama :) Niedawno udało mi się zajśc w kolejną ciążę, z czego jestem niezmiernie szczęśliwa :laugh2:
Pozdrawiam wszystkie forumowiczki ;-)
 
Drogie mamy jeżeli macie ochotę wypełnić ankietę odnośnie autonomii kobiet ciężarnych i rodzących a urodziłyście dzidziusia w latach 2011-2013 proszę kliknąć w poniższy link.
proszę o pomoc w badaniach!
usmiech.gif
usmiech.gif

Ankieta - Autonomia kobiet ciężarnych i rodzących w realizacji opieki okołoporodowej
 
reklama
Dobry wieczór! Mam na imię Natalia, 26 lat, 5 tydzień pierwszej ciąży za mną :)
Mam nadzieję, że znajdę tu sobie miejsce :)
Pozdrawiam! :)
 
Do góry