reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie;)

reklama
Witam wszystkie mamy, przyszłe i te już obecne;)
Nazywam się Aneta, mam prawie 20 lat. Jestem w 33 tygodniu ciąży i moja dzidzi nie daje o sobie zapomnieć co raz to rozpychając się w moim brzuchu:)
 
Hejka :) Mam na imię Asia i mam prawie 21 latek :)
Mieszkam w okolicach Ostródy... jestem w prawie siódmym tygodniu ciąży :)
Niestety na obecną chwile nie mam żadnych fotek ale z czasem się to zmieni :) Pozdrawiam przyszłe Mamusie :)
 
Cześć!
Mam na imię Ewa mam 20 lat (w styczniu 21:-p) Jestem w 36 tygodniu ciąży :happy2:. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie :-)





 
Czesc :)

Jestem Martyna i już niedługo w grudniu skończe 21lat, moja dzidzi ma już 25tygodni. Pozdrawiam
A tu ja z mojm mężem Jakubem. Narazie nie mam zdięc z brzuszkiem ani dzidzi.
zoo.png
 
Witam Martynko!
Jestem Dorota, mam 22 lata. Mój Synek przyjdzie na świat 27 grudnia. Jestem z najlepszym partnerem jakiego można sobie wyobrazić i wyczekujemy z niecierpliwością!
 
reklama
Do góry