reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:):):):)

reklama
Cześć dziewczyny! Mam na imię Justyna, mam 24 lata i w sierpniu będę miała dzidziusia. Jakiej płci jest nasze dzieciątko nie wiem.Zobaczymy w sierpniu. ;)) Termin porodu wg mieśiączki to 21.08, a wg USG 19.08.
 
poczytałam sobie troszke o Was sierpniuweczki. Widzę że do zgranego grona przybyłam. Mam nadzieję że mimo wszystko przygarniecie mnie.... ;-)
 
Witaj Kegle!!!! Oczywiście ze Cię przygarniemy (jak to określiłaś) ale koniecznie nas często odwiedzaj ......zapraszamy na wątek głowny....
 
Witam wszystkich, nazywam się Sylwia, mieszkam w Chełmie, mam 27 lat i przewidywany termin porodu 02.08.2008 a spodziewam się córeczki:) Do tej pory nie miałam dzieci ani nie byłam w ciąży a sukcesem zakończył się drugi cykl starań :) Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie bo pewnie tak jak mnie wszystkim Wam robi się już trochę ciężko :)
 
Sylfia witaj cieplutko :) jak zaglądam do tego wątku, to się autentycznie zastanawiam, czy ja się tu wpisywałam, czy witałam się na jakimś ogólnym forumowym wątku do tego przeznaczonym... coś mi się wydaje, ze na ogólnym, ale przedstawiac się tu teraz to już musztarda po obiedzie
 
reklama
Do góry