reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:):):):)

reklama
Witam
Jestem tutaj zledwie od wczoraj i juz mi się spodobalo,za bardzo nie moge sie odnalezc ale to pewnie kwestia czasu:-).Mam na imie Iza i jestem mamą 13 miesięcznego Filipka i oczekującą na pojawienie sie drugiej naszej pociechy Zuzanki która ma pojawic sie z nami 2.08.08 pozrdawiam wszystkie sierpnióweczki.
 
Witam dziewczyny już od jakiegoś czasu podczytuje wasze forum i w koncu postanowiłam do was dołączyć. Na imię mam Joanna mam 30 lat i w sierpniu ma na świat przyjść nasz synek Miłosz. Termin mam na 4 sierpnia 2008r. Mieszkam w Lublinie i jestem prawnikiem. Obecnie przebywam na zwolnieniu lekarskim tj od maja bo nie dawałam juz rady siedzieć w pracy przed komputerem.
Pierwszy raz pisze coś na jakimś forum więc mam nadzieje że wybaczycie wszelkie wpadki i nieporadność moją.
A mam prośbę napiszcie mi jak możecie jak się suwaczek dołącza bo nie moge do tego dojść a bardzo bym chciała mieć:)
07d896e7f4.png
 
Witam :)
Mam na imię Ola i w sierpniu zostanę mamą :-) Poród mam na 25 sierpnia i planuję rodzić córeczkę na Inflanckiej w Warszawie. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie (sierpniowe i nie tylko) :-)
 
Witaj Bonia:-)
To będziemy rodziły w tym samym szpitalu. Ja mam termin na 12 sierpnia.
Zapraszamy na wątek główmy:)
 
reklama
Do góry