reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:):):):)

Kakadu ja przy pierwszej ciązy idac na potwierdzenie do lekarza nie wiedziałam ze bede miala usg i mąż czekał na zewnatrz, jutro ide na usg i tez meza nie bedzie. Pierwszy powód to taki że zostaje z naszym synkiem w domu a drugi że tam nie ma nic do ogladania, takie ziarenko jest nie widoczne dla facetów :-D później jest problem z pokazeniem rączki czy noska a co dopiero taka fasolka a zreszta takie usg dopochwowe nie jest niczym przyjemnym. Lekarz wkłada Ci do środka narzędzie przypominające spory wibrator :-) jeszcze w dodatku zakłada prezerwatywe hehe mój mąż myśle że wolałby tego nie widzieć
 
reklama
WITAM WSZYSTKIE MAMUŚKI PO ŚWIĘTACH....
JEST TAM KTO???
A JUTRO JUŻ DO PRACY:-( NIE CHCĘ TAM IŚĆ-BLEEEEEEEE:no: :no: :no: :no: :no: :no: :no:

BUZIAKI:blink:





 
Hej hej,

Mój piąty tydzień się kończy - szósty zaczyna. Ciągle mnie mdli - i to popołudniami :baffled:. Co gorsze coś się czuje niekonfortowo - jak przed miesiączką - trochę mnie uciska coś w podbrzuszu z lewej storny, czasem coś zaboli - czy to normalne?
To moja pierwsza, wyczekana ciąża :-D i się denerwuję...:confused2:
 
witam... ja się kakadu też bardzo cieszyłam, że wszystko jest ok i ominęły mnie mdłości, ale to wszystko przedwcześnie.... od kilku dni się męczę i to zwłaszcza popołudniu i wieczorem....:baffled: siadam z mężem do obiadu (na który sama miałam ochotę) i to tyle, bo.......muszę odejść :no: od tych zapachów aż mnie skręca:baffled::baffled::baffled: ale mam nadziję, że wszystko się jakoś unormuje:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
jeśli chodzi o bóle-miałam je wcześniej, ale podejrzewam, że u mnie były to nerwy...... trafiłam na pierwszą wizytę do takiego gina, że porażka - zamiast mnie zbadać, zrobić beta hcg lub nie wiem co jeszcze -stwierdził , że to ciąża pozamaciczna i albo poronię sama, albo w szpitalu, albo się ułoży..... i d i o t a !!!!!!!!!!!!!!!!! lekarza zmieniłam, ale z nerwów myślałam, że oszaleję-teraz jest ok, choć od czasu do czasu coś tam czuję-myślę, że to normalne......

3mam kciuki
baaaaaaaajjjjjjjjjjjjj









 
Mam na imie Monika
Stan cywilny:mężatka 21 czerwca 2007 -10 rocznica ślubu:-):-):-)

Mamy syneczka Kubusia:tak:

Atu przed samą wigilią taka niespodzianka-malutka fasolka....

Termin mam na 23 sierpnia:tak::-):-)
 
Witam Wszystkich bardzo serdecznie :-)
Od pewnego czasu obserwuję forum Sierpnióweczek 2008 i wreszcie postanowiam do Was dolączyć :tak:

Mam na imie Ania, mam 25 lat.
Jestem mężatką od 08.09. 2007r.
Nasze maleństwo ma pojawić się na świecie 08.08.08 ;-);-);-)
 
Witam wszystkie panie serdecznie.
27.12.07 zrobiłam teścik i pojawiły sie dwie kreseczki.
Dzisiaj ide do lekarza na potwierdzenie.
Mam na imie Klaudia, jestem z pod warszawy, Od pół roku jestem męzatką. Mam 20 lat niedawno skonczone. Od kilku miesięcy staralismy się z mężem o dzidziusia nio nio wkoncu pojawily sie dwie kreseczki
 
hej dziewczyny :-):-):-):-):-):-)
no to ja sie tez wam przedstawie

Mam na imę Irmina:-):-):-)
mam 22 lata w pazdzierniku 23 :zawstydzona/y:
nie jestem mężatką ale z moim facetem jestem już 3 lata :-):-):-):-)

na dwóch testach wyszłymi dwie kreseczki i czekam tylko na moją gin aż wróci z L4:tak::tak:

Pozdrowienia :-):-)
 
Też się dołaczam :-)
Mam na imię Dominika, mam 21 lat (w maju 22)
Mieszkam w Szczyrku woj śląskie, ale za pare dni czeka mnie wyprowadzka do Bielska. Studiuje dziennie filologie angielska. Nie jestem mężatka, ale mam cudownego narzeczonego :-) no i kochane maleństwo w sobie :cool2:
 
reklama
Małgośka z Opola, lat od niedawna 25.
Fasolka- 7 tydzień, na USG już się całkiem zacnie prezentuje.
Termin...hm, wg właśnych obliczeń ok.20 sierpnia 2008, ale wiemy jak to z tymi terminami.
Zawód: belfer:-)

Witam wszystkie sierpniówki:))
 
Do góry