reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:):):):)

witam i ja powinnam odrazu od poznajmy się .Mam na imie Julita ,wątek ten odkrył moj syn dwa miesiące temu ale moje dziecko nie pozwalało mi dołączyć do was ,tak bardzo płakało w tej chwili już jest lepiej i bylo by mi miło gdybyscie mnie przyjeły .mam córeczke Zosie która urodzila się 20 sierpnia jest dla nas malym cudem bo dośc długo na nią czekalismy.Zosia ur się z wagą 2,700 mierzyła 52 cm karmiona jest piersią chodz przyznam że początki byly trudne.W tej chwili to bobasek o wadze 6,100 i 60cm wzrostu
 
reklama
Witajcie też się ujawniam i z góry przepraszam, że dopiero teraz :zawstydzona/y:Nazywam sie Ewa i jestem mamą Nikodema, który urodził się 9 sierpnia z wagą 3680 i 59 cm. Uroodzil się przez cesarskie cięcie po 18 godzinach porodu naturalnego. Dziś Nikodem kończy 4 miesiące inie wiem kiedy to zleciało choć pierwszy miesiąc jego życia był najdłuższym miesiącem w moim życiu :) czytam was z przerwami od czerwca tym trudniej byłoby mi się rozstać. mam nadzieję że wybaczcie mi podglądactwo i przyjmiecie do swojego grona.
 
Czesc!!

Mam na imie Iza, David urodzil sie w sierpniu. Mieszkamy na stale w Irlandii, ale na Swieta przylecielismy do PL. Termin porodu mialam na 03.08.08, choc probowalam usilnie namowic Synka na 08.08.08 :-) Nie dal sie przekonac, widac dobrze mu bylo w brzuchu, bo w koncu wyciagnieto go "sila" 13.08.08 :tak:
Ucze sie wiec byc mama, a na babyboom mam nadzieje spedzic kilka wolnych chwil i poznac inne mlode mamy, z ktorymi wymienie sie doswiadczeniami.
Witajcie kochane!!
 
Witam i ja, podczytywaczka wyjadaczka:)
Podczytuję was już kilka miesięcy, miałam się dopisać jakoś tak w maju, ale trafiłam do szpitala, a potem nerwy i nawał obowiązków spowodowały, że na jakiś czas się odzwyczaiłam od podczytywania. Teraz, kiecy mały pozwala już na więcej, znów coraz częściej zaglądam i bardzo chciałabym móc z wami pogadac.
Ale od początku :
Mam na imię Magda, jestem z Łodzi i od 5 sierpnia jest ze mnie niemłoda (w czerwcu stukneło mi 34) młoda mama. Kostek spowodował totalną rewolucję w naszym życiu, pierwsze 6 tyg było koszmarne, ale teraz jest całym naszym światem. Zabawny z niego brzdąc, straszna gaduła i wiercipięta...nauczył się wyłączać karuzelkę, skubany, więc muszę ciągle biegać gdy chcę mieć chwilę spokoju.
Uniżenie proszę szanowną administrację forum o szansę :) i obiecuję nie tylko czerpać rady i siły z waszego gadania, ale i sama się udzielać.
Pozdrawiamy z burej Łodzi przed spacerkiem,
magda i kostek
 
reklama
Witaj Magda zapraszamy do naszego grona. A co do wieku nie jestes tuosamotniona, bo sa mamy starsze od Ciebie (ja 36), ale przez to w niczym nie przeszkadza:-):-D:-D:-D
 
Do góry