reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:):):):)

witam seredcznie wszystkie mamy :)

ja rowniez od ponad dwoch miesiecy jestem mama cudownego Aleksandra, ktory rowniez urodzil sie 17 sierpnia 2008!!!!
moj ukochnany mezczyzna jest cudowny przesypia cale noce i daje swoim rodzicom ogrom radosci ciepla i niesamowitej jedynej milosci :)
mieszkamy sobie we trojke na wyspach, wiec moj synek na pewno bedzie zahartowany co do pogody ;) fuj!
pozdrawiamy serdecznie
Kasia Alek i Pawel
 
reklama
Witam wszystkie mamusie. Na imię mam Kasia i od 24 sierpnia jestem mamą cudownej Martynki. Martyś jest moim oczkiem w głowie, uwielbia ze mną "rozmawiać" i spać mi na rączkach. Pozdrawiam inne sierpnióweczki
 
reklama
Do góry