reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:):):):)

reklama
Witam wszystkich!
Nazywam się Ela. 25 sierpnia urodziła nam się córeczka Hania.Jest śliczna, a my jesteśmy przeszczęsliwi! Pozdrawiamy!
 
Witam wszystkie mamusie i dzieciaczki. Mam na imi Agnieszka. Jestem mamą Alicji. W sumie czytam Was odkąd dowiedziałam sie, że jestem w ciąży, ale jakoś tak wyszło, że dopiero teraz piszę :zawstydzona/y:
Alicja miała być sierpniowym dzieckiem, ale została czerwcowym. Urodziła się prawie 2 miesiące za wcześnie. Wiem, że macie tu mamusie z wcześniakami . Ważyła 2120g i miała 49cm długosci, 7 punktów.
Tak się zastanawiam czy przyjmiecie mnie do grona. W końcu nie dość, że piszę tak późno (a ja Was juz troszke znam:-)) to jeszcze Aleńka nie urodziła sie w sierpniu. Pozdrawiam
 
Gusiaczku witaj, mój Tomek też postanowił się pospieszyć na świat. Zapraszam na wątek główny, każdą nową mamę serdecznie powitamy.
 
Witam wszystkie Mamusie i Ich pociechy. Poniewaz zamierzacie zamknac watek glowny a ja z wielka przyjemnoscia Was podgladam (w sensie czytania)od dawna wiec jezeli zgodzicie sie chcialabym sie do Was przylaczyc. Mam na imie Monika. Czytam Was od lipca, czyli odkad dowiedzilam sie o forum, a nie ujawnialam sie do tej pory bo mialam byc mama sierpniow-wrzesniowa-termin porodu przewidywano na 31.08 lub 01.09. Oliwka natomiast nie chciala za bardzo wychodzic na swiat i urodzila sie dopiero 09.09.2008 r. Wazyla 3kg i mierzyla 54cm. Dzisiaj to juz kawal kobiety wazy 5,5 kg, mierzy 58 cm i wsuwa butele co 3h. Pozdrawiam i czekam na Wasza odpowiedz:)
 
reklama
Do góry