reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:):):):)

reklama
No niby tak, chociaz czasami czuje sie jak swiezynka po tak dlugiej przerwie tym bardziej ze jednak przez 10 lat duzo sie zmienilo, chocby te schematy zywieniowe maluchow. A tak przy okazji. Wprowadzalyscie juz ta ekspozycje na gluten?
 
Witam wszystkie mamusie.
Chciałabym dołączyć do Waszego grona jeśli nie macie nic przeciwko. Ale najpierw się przedstawię.
Mam na imię Danusia i mieszkam w Warszawie. Urodziłam córeczkę która miała być sierpniowym dzieciaczkiem, ale wyszło tak, że pojawiła się już 28 lipca. Miała wtedy 53 cm i ważyła 3250.Wątek czytam od dość dawna, ale wyszło tak, że pisze dopiero teraz. Trochę żałuje, ale trudno.Zdążyłam już poznać mamy, które przeniosły się na wątek zamknięty i faktycznie bardzo pusto tu bez nich.
Jeszcze jestem na urlopie wypoczynkowym, ale już niedługo wracam do pracy. Mam tylko nadzieję, że nie zabraknie mi czasu aby dzielić się z Wami swoimi doświadczeniami bo Wasze rady w wielu sytuacjach mi bardzo pomogły.
 
reklama
Do góry