reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Poznajmy Sie!!

reklama
witam

Ja jestem Paulina mam 29 lat:tak::tak: do 30-stki zostało mi półrocze:-D raze z męzemu od 5 lat mieszkamy w południowej Walii mamy dwa brzdące jeden ma 7 miesiecy a drugi 4 lata..
lubię fotografować kucharzyć itp.....ogólnie dużo rzeczy lubię robić .....

no to tyle w skrócie:-p
 
Witam serdecznie..... jestem mamą Oliwii mieszkamy w Uk niedaleko Northampton ..... pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję że sie zadomowię


polis1010 widzę że jesteś z Rzeszowa .....a ja mam koleżankę u siebie w miasteczku z Rzeszowa
 
P141011_17.25.jpgDSCF2006.jpgDSCF2011.jpgcześć mam na imię Gosia mam 24 lata mieszkam w UK a dokładnie w Swansea.Mam dwie śliczne córeczki najstarsza ma 3 latka i ma na imię Gabriella a najmłodsza ma 17 miesięcy i ma na imię Victoria.Fajnie by było poznać inne mamy.Pozdrawiam wszystkie mamy serdecznie
:happy2::-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej dziewczyny..mam na imie Ewelina i mieszkam w poole (od miesiaca)mam dwoch synkow lat 6 i 4...wczesniej mieszkalam w londynie.Fajnie ze ktos rozpoczal taki watek gdyz jestem nowa w Poole i ciezko jest tu poznac jakies mamy choc pisalam na nie jednym forum:no:troche czuje sie samotna nowe miejsce...zero znajomych..no ale coz moze z czasem..:confused:
 
Do góry