reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy Sie!!

Witam. Jestem Agnieszka.Mam roczna coreczke Nadie i wspanialego narzeczonego. Mieszkamy w Plymouth ok 2,5 roku. Na codzien zajmuje sie corcia i domem,a w weekendy pracuje w zakladzie miesnym jako qa. Kocham taniec i muzyke i widze,ze moja corcia tez odziedziczyla po mnie zainteresowania,bo uwielbia tanczyc;) pozdrawiam wszystkie mamusie:)
 
reklama
Wtam :-) jestem Sandra , mieszkamy w polnocnej Irlandii , mamy 3 synow i jestesmy rodzina zastepcza dla mojej siostrzenicy wiec w sumie mamy 4 dzieci :-) pracujemy w domu wiec mamy nasza gromadke na oku hi hi ;-)pozatym prowdzimy sklep , jestesmy troche zwariowana rodzinka ktora uwielbia podroze i zmiany dlatego tez planujemy przeprowadzic sie do Angli :-)
 
Witam cieplutko wszystkie mamusie :)
Mam na imie Agnieszka mam przeeeecudowną dwu i pół letnią córeczkę Oliwie
Mieszkam w Ebbw Vale od ok 2 tygodni.
Zadamawiamy się i poznajemy okolicę:-)
 
czesc dziewczyny!
mam na imie Ania i mieszkam w huddersfield,bede mama we wrzesniu! sa jakies mamusie moich okolic??? pozdrawiam serdenie!
 
Cześć! Mieszkam w Londynie od 2 lat, a 2 miesiące temu zostałam mamą Zuźki. Chętnie wymienię się wspomnieniami na temat ciąży, a także porozmawiam na inne tematy, pozdrawiam :)
 
Hej,mieszkamy we wschodnim londynie I jestem mama 20 miesiecznego chlopca, chetnie poznamy mamy z naszych okolic leyton, walthamstow na wspolne zabawy I spacerki....
 
reklama
Do góry