reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!!! REEdycja

2 pierwsze z dzisiejszego spaceru, nastepne to z krateru wygaslego wulkanu a na jego miejscu powstaly bulgoczace blota, 3 z wyprawy na wodospady..
 

Załączniki

  • DSC01083_edited.jpg
    DSC01083_edited.jpg
    10,2 KB · Wyświetleń: 50
  • DSC01084_edited.jpg
    DSC01084_edited.jpg
    10,5 KB · Wyświetleń: 49
  • DSC00867_edited.jpg
    DSC00867_edited.jpg
    30,2 KB · Wyświetleń: 57
  • DSC00810_edited.jpg
    DSC00810_edited.jpg
    32,1 KB · Wyświetleń: 54
Ostatnia edycja:
reklama
Kobietki jak znajdę czas i wenę twórcza to zrobię jakieś podsumowanie tego wątku. Zobaczymy co to wyjdzie... które województwo jest najbardziej oblegane itd....itp....;-):tak:
 
To teraz ja :-D Patrycja, lat 24, od tegorocznych Walentynek mężatka, a od 16 lipca mama :-) Kacperek to nasze drugie maleństwo, jak wiecie pierwsze poroniłam :-( Urodziłam się i mieszkam w Żorach (woj. śląskie), pracuje w Rybniku jako montażysta , sporadycznie jako dziennikarz, gdy mało ludzi jest w firmie :-) Jest to regionalna TV, osoby z Rybnika pewnie będą kojarzyć TVT :sorry: Sporo o mnie jest w głównym lipcowym temacie :-D

To już wiem skąd wiesz o Rydułtowach he he he!
 
No mnie też tu jeszcze nie było :rofl2::happy:

Mam na imię Kamila, w grudniu kończę 26 lat, mężatką jestem od 21 czerwca 2008r, a mamusią od 30 czerwca tego roku :-D:-D Pierwszą ciąże poroniłam w 7 TC :-( a po 1,5 miesiąca znowu zobaczyłam dwie kreseczki na teście :laugh2: Urodziłam się w Gdańsku i tam mieszkałam 4 lata, potem przeprowadziliśmy sie do małej miejscowości także na Pomorzu, a po ślubie przeprowadziłam sie do Koscierzyny. Skończyłam studia licencjackie Ekonomia- wycena nieruchomości, obecnie jestem na zaległym urlopie wyp., potem czeka mnie url. wychowawczy :tak::tak:

Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!
 
Witam, też w koncu trafiłam tutaj, żeby napisać coś o sobie.
Mam na imię Agnieszka, 27 lat i mieszkam w Warszawie.Pochodzę z okolic Częstochowy. Jestem szczęśliwą mężatką od prawie 2 lat. 17.07.2009 urodziłam córeczkę- Tosię, która jest całym moim światem.
Z zawodu jestem lekarzem weterynarii i pracuję w lecznicy dla małych futrzaków- czyli od królika w dół.
 
To może ja też opowiem kilka słów o sobie...

Mam na imię Ola, mieszkam w Tarnowskich Górach na Śląsku.
Jestem mężatką od prawie 2 lat.
Mam synka Mateuszka, urodzonego 23 lipca 2009, rodziłam w Gliwicach. Jestem na końcówce macierzyńskiego, później czeka mnie niestety powrót do pracy:-(
Mati jest małym aniołkiem. Przesypia całe noce, ładnie je z piersi i powolutku próbuje nowe jedzonko (jabłuszka, marchewki itp.).
W tym roku skończyłam studia pedagogiczne, w grudniu będę się bronić:szok:
 
ja bylam duzo razy w aqua parku w tarnowskich górach i bardzo fajnie tam jest ;-) w szczegolnosci czarna zjezdzalnia taka straszna :-pale o niebo lepsza jest w wiśle w gołebiewskim bylam z moim w wakacje2008 ;-)
 
reklama
Mamy, mamy aqua park. Ale ostatnio tam byłam chyba z 5 lat temu. Ale w szkole, to nas na lekcjach w-f tam zabierali. To zapraszam do nas, pośmigamy na zjeżdżalniach. No i w soboty są zajęcia dla maluszków. My jeszcze nie byliśmy, ale mamy zamiar.
 
Do góry