reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!!! REEdycja

To teraz ja :-D Patrycja, lat 24, od tegorocznych Walentynek mężatka, a od 16 lipca mama :-) Kacperek to nasze drugie maleństwo, jak wiecie pierwsze poroniłam :-( Urodziłam się i mieszkam w Żorach (woj. śląskie), pracuje w Rybniku jako montażysta , sporadycznie jako dziennikarz, gdy mało ludzi jest w firmie :-) Jest to regionalna TV, osoby z Rybnika pewnie będą kojarzyć TVT :sorry: Sporo o mnie jest w głównym lipcowym temacie :-D
 
reklama
O mnie też tu nie ma!!!

WIĘĆ......
jak wiecie na imie mam JUSTYNA, urodziłam się we Wrocławiu,wychowałam w NAMYSŁOWIE i w listopadzie skończyłam 24 latka,więc ze mnie skorpionek .A obbecnie mieszkam w Laskach pod Kępnem w wielkopolsce!!!Lecz to nie koniec,na wiosne zaczynamy budowe,w nastepnej dziurze pod Turkiem .Mamy tam działke i lasy przepisane przez teścia!!

Wyszłam za mąż 15lipca2006 roku,a razem jestesmy juz prawie osiem latek!!
Bardzo KOCHAM męża jak pisałam ,choc jak każdy facet potrafi wkurzyć!!!;-)

Jestem mamą dwóch cudnych chłopców.
Karolka,który sie urodził15 grudnia 06r. i juz nie długo bedzie zdmuchiwał trzy świeczki na torcie!!!:-(A był taki malutki.,jets żywym ,wstydliwym dzieckiem ,które potrafi dać w kość i uwielbia ciągniki i autka,którym daje imiona:-D:-D:-D!!!
I JULKA urodzonego 24lipca tego roku:-D,który jest spokojniejszy od starszego brata!!:rofl2:

Nie studjuje choć bardzo chciałam i mam nadzieje ,że kiedyś :tak:będzie!!!
I JAK KAŻDA MAMA CHCĘ JAK NAJLEPIEJ DLA SWOICH POCIECH!!!
I ONE I MĄŻ SĄ MOIM ŚWIATEM!!!
:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

CAŁUSKI MAMUŚKI ;-)...!!!!...
 
Ostatnia edycja:
To teraz Jaaa :D chyba się nie wpisalam jeszcze :)
Alicja jestem i mam tylko 20 lat :)
Żoną jestem od 7 lutego 2009 czyli jakieś 9,5 miesiaca a nasz Jasiek ma 4,5 :D ;)
Pracuje w sklepie ale obecnie przebywam na urlopie a potem na L-4 będe bo JESTEM W CIĄŻY :)
Aaaa mieszkałam w Żorach (woj.śląskie) a teraz mieszkam w Rybniku ale chyba już nie długo bo na wiosne zaczynamy budowe i znowu wracam do Zor ;))

Buźka ;)
 
No to teraz ja bo mnie tu napewno nie ma.

Na imie mam Weronika. W sierpniu skonczylam 23 lata. Urodzilam sie i mieszkam/mieszkalam w Gdansku, bo obecnie od 2 lat na maej wyspie zwanej Islandia. Nie jestem jeszcze zamezna, ale mam nadzieje ze juz nie dlugo, bo daty jeszcze nie ma i kasy tez brak hehe. Z moim narzeczonym znamy doe od 5 lat.

Mam 3,5 miesiecznego synka Roberta, ktory jest moim pierwszym dzieckiem. Urodzil sie on na tej mroznej, wietrznej wyspie 31 lipca.

Z zawodu jestem visual merchendiser'em.
 
Hehe..dziwny zawod ale podoba mi sie to. Pracuje w sklepie lub dla sieci sklepow zwlaszcza z odzieza ostatnim bya siec Cropp Town. Zajmuje sie czyms takim jak projektowanie lub urzadzanie wedlug projektu witryn sklepowych i wnetrza sklepu. Jak co ma wygladac zeby przyciagac klientow itd...dzwine ale tworcze..:-D:tak:

No my juz ze spacerku wrocilismy, zdjec narobilam bo nawet ladne widoki byly nad oceanem..
 
reklama
Do góry