reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!!!!! - napisz kilka słów o sobie na dobry początek:)

Witam ,właśnie się zarejestrowałam jako nowy użytkownik:)miło mi dołączyć do grona zimoródek;),termin wyznaczono mi na 21.2.to moja pierwsza ciąża ,płeć dziecka mam nadzieję poznać podczas najbliższego USG 28.9.Coś mi się wydaje, że będzie Błażej ale zobaczymy:0
 
reklama
Witam i ja.
Jestem Magda, 25 lat i to maja pierwsza ciąża, pełna radości i pytań, obaw oraz troski o maleństwo. Termin wyznaczony przez gin to 28 lutego, choc mi wydaje się że będzie wcześniej troszeczkę. Jeszcze nie znamy płci naszego maleństwa, ale mój przyszły uważa, że będzie dziewczynka :) ciekawe czy ma dobrą intuicję.
 
To i ja powiem parę słów o sobie.
Mam na imię Joanna, mam 26 lat, jestem w 20 tyg. ciąży. Mój termin to 8 luty 2011 :)
Razem z mężem mieszkamy i pracujemy w Białymstoku.
Mam 7 letnią sukę pit bullkę, którą uwielbiam i bez której nie wyobrażam sobie naszego mieszkanka :)
Z utęsknieniem czekamy na dzień w którym do naszej "niepełnej" rodzinki dołączy pełne uzupełnienie - Nasze Maleństwo - 5 października mam nadzieję dowiem się syn czy córka :)
Pozdrawiam wszystkie mamusie, te obecne i te przyszłe :)
 
Witam wszystkie przyszłe Mamy :) Jestem na forum od jakiegoś czasu, ale szczerze mówiąc dopiero zaczynam się udzielać. Wcześniej nigdy nie miałam potrzeby uzewnętrzniania się na stronach internetowych - teraz wszystko się zmieniło. Chyba potrzebuje kogoś z kim mogę się podzielić obawami, a ona je zrozumie :) Czyli przyszłymi mamami :) Termin mam na 17 lutego i podobnie jak Olcia_87 usg mam 6 października ;) Już się nie mogę doczekać. Tylko, że my wciąż zastanawiamy się czy chcemy znać płeć :) Pewnie dobrze wiedzieć bo można wtedy spokojnie kompletować wyprawkę, ale z drugiej strony to niesamowite jak dopiero przy porodzie lekarz mówi: "Ma pani piękną, zdrową córeczkę/ pięknego, zdrowego synka" :) No cóż zobaczymy.. :)
 
No to teraz ja.
Mam na imię Asia, lat 30 za kilka dni. Mieszkam niedaleko Opola.Po ślubie 7 lat. Mamy córeczkę - Ninkę, lat prawie 5. I odważyliśmy się postarać się po raz drugi :-) - termin wg. kalkulatorów 30.01 - 02.02. Pracuję w przedszkolu i czekam na wakacje!
Pozdrawiam!!!

hehe no to ja tez się przywitam - tylko ze muszę skopiować twój post bo też jestem Asia mam 30 lat prawie 5 letnią córcię Maję i jestem 7 lat po slubie ( w sierpniu minęło) :-D
I teraz tez czekam na drugiego dzidziusia termin mam podobny też do ciebie bo 28.01-03.02 :-D
Dzis może dowiem sie jaka bedzie płec dzieciątka

I Witam wszystkie lutowe mamusie
 
Margoz to super, nie jestem sama :) Hihi :) Miło, że ktoś w tym samym dniu co ja będzie oczekiwał przyjścia na świat Maleństwa :) A znasz już płeć? Bo ja jeszcze nie i czekam na ten dzień z niecierpliwością :)

A no może i ja się przedstawię :) Mam na imię Kasia, mam 23 lata. Studiuję, pracuję i właśnie mam zamiar jakoś przystopować bo ostatnio znajoma strasznie mnie wystraszyła, że taki tryb życia może doprowadzić do nieszczęścia :( Mam do napisania i obronienia dwie prace (mgr i licencjat) więc pomału zaczynam zbierać się z decyzją o zwolnieniu z pracy... Jestem na umowie o dzieło (jak szef się dowiedział o ciąży to powiedział, że o żadnej umowie na etat nie ma mowy :() więc pozostaje mi tylko mu powiedzieć, że rezygnuje i spokojnie zacząć zajmować się kwestią swojej edukacji. Chciałabym do lutego napisać te prace bo może być ciężko później.. :)
 
Ostatnia edycja:
ostatnio dowiedziałam się, że będzie dziewczynka, co mnie bardzo cieszy bo już mam chłopaka :))
to masz mnóstwo roboty do tego porodu... ehh, nie zazdroszczę, ale fakt, że póki maleństwa nie ma i w miare dobrze się czujesz to sprężaj się i pisz te prace
 
reklama
No ja teraz ich nie napiszę to nie będę miała kiedy, stąd decyzja o jak najszybszej rezygnacji z pracy, szczególnie po tym jak zostałam potraktowana. Pracuję tam rok, dzielnie i wytrwale biegałam między dwiema uczelniami, a redakcją i nie wyszło mi to najlepiej :( Teraz to czuje się tam jak piąte koło u wozu i mam wrażenie, że tylko czekają jak odejdę więc zrobię im chyba tą przyjemność i zacznę skupiać się na szkole i trochę myśleć o sobie :) W końcu kiedy jak nie w ciąży mam prawo myśleć tylko o sobie :) no i oczywiście o Maleństwie. No ja mam usg dopiero 4 października... Coraz bardziej nie mogę się doczekać i chyba zdecydujemy się na wiadomość o płci :)
 
Do góry