reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!!!!! - napisz kilka słów o sobie na dobry początek:)

Ja chciałam różnicę 3 lata i o mało co, a byłoby prawie dokładnie, bo termin miałam na czerwiec 2010 a synuś z maja 2007, trochę się ten czerwiec przesunął, ale to akurat dobrze, bo synuś zdążył się przyzwyczaić do przedszkola, a tak mógłby się poczuć odrzucony i odsunięty.
 
reklama
Kaasiutka ja Wikę urodziłam bardzo młodo jak miałam 19 lat zdążyłam zrobić mature i resztę ciąży leniuchowałam. Nie miałam absolutnie rzadnych objawów w ciąży, nic mi nie puchło (no może oprócz brzucha) nic nie bolało zero problemów. A teraz to zanim jeszcze test zrobiłam przed dniem spodziewanej @ to już wiedziałam na bank,że się udało. A poźniej to już się na dobre zaczęło...dobiero od około 15 tygodnia zaczęłam cieszyć się tą ciążą. Ale tak szczerze to już bym chciała by synek (jak to fajnie brzmi synek) był już z nami.Nuży mnie ta ciąża. Mam czasami takie dni,że nie chce mi się rano z łóżka wychodzić.A jak Ola zareagowała na fakt,że będzie miała rodzeństwo??? Bo moja to przez 8 lat nie chciała słyszeć o dziecku a teraz to mi moje słoneczko kanapki robi dla Franusia ( tak go nazwała i pewnie już tak będzie) no normalnie kochana jest. I gratuluję parki suuuper!!!


O jej moja Ola to już oszalała z wrażenia, że będzie mały Miłoszek. Musiałam kupić pampery bo ona sie musi nauczyć przewijać, mam już wózek, więc wozi swoją lalę, uczy się ją prawidłowo trzymać, non stop całuje mi brzuch, gada do małego bączka i odkąd pamiętam gra mu na flecie ... on już chyba zna ten głos, bo jak tylko słyszy flet to fika fikołki ... kiedyś mi nie wierzyła bo nie widziała ani czuła, teraz bluzka w górę i obserwuje jak braciszek figle płata jak ona fletuje :)
Zdjęcie z 4d które dostała od gina w prezencie bo załapała się na wizytę wsadziłam w ramkę bo już było tak wycałowane, szok ... czasami myślę ze taka różnica super sprawa, bo na pewno dużo będę miała w niej pomocy ... no chyba ze po kilku zarwanych nockach miłość do brata jej przejdzie :)
Jak dobrze pamiętam do 7 lat nie chciała słyszeć o rodzeństwie, faza przyszła jak poszła do I klasy i zaczęły się rodzić w klasie dzieciaczki innym, wtedy to już było rycie bani, i żadne tam ze w tesco nie sprzedają ... powiedziała mamo na głowę upadłaś, dziecko trzeba urodzić a nie w tesco kupić :)

Ona ok, gorzej JA, w tym wieku niestety jakoś człowiek mniej silny ... ciężej znoszę ciężąr swojego ciała a i jeszcze od kilku dni walczę z mega migreną która niestety dała znać o sobie ... to i tak cud ze wytrzymała w ciszy 6 m-cy. Jestem załamana głowa jak sklep z przyjęciem towaru i nic nie mogę wziąć ... wczoraj no spe łyknęłam bo już nie ogarnęłam tematu ale nic to nie dało. Kurcze jest coś innego co można wsiąść na ból?
 
Ona ok, gorzej JA, w tym wieku niestety jakoś człowiek mniej silny ... ciężej znoszę ciężąr swojego ciała a i jeszcze od kilku dni walczę z mega migreną która niestety dała znać o sobie ... to i tak cud ze wytrzymała w ciszy 6 m-cy. Jestem załamana głowa jak sklep z przyjęciem towaru i nic nie mogę wziąć ... wczoraj no spe łyknęłam bo już nie ogarnęłam tematu ale nic to nie dało. Kurcze jest coś innego co można wsiąść na ból?

na 100% wszelki paracetamol jest jednym z najbezpieczniejszych leków przeciwbólowych w ciąży,
a jak mogę Tobie coś doradzić to sprawdź wzrok - wiem co to migreny, bo sama miewałam, ale okazało sie też że bóle głowy powodowała m.in. wada wzroku i jak tylko w ciąży zaczęła mnie głowa bolec poszłam sobie do okulisty (konkretnie do Vision Express, bo za darmo miałam lekarza i bez kolejki) i okazało się , że wada się pogłebiła. Od ręki doststałam okulary - i ten konkretny codzienny ból głowy zniknął....podobno w ciąży może się wzrok pogorszyć niestety...
 
U mnie troszke mniejsza bedzie roznica wieku niz u Was bo 7 lat bez 2 miesiecy.Po blizniakach majac w dniu porodu 21 lat postanowilam ze chyba 2 to juz duzo i nie chcialam wiecej do czasu az chlopaki poszli do szkoly i zrobilo sie pusto.Teraz juz sie nie moge doczekac i wiem ze chlopulki tez mi duzo pomoga bo co chwila pytaja o sprawy opieki nad baby jak sie urodzi.Ostatnio nawet mam zakaz kompletny pchania wozka w sklepie
 
a ja juz tyle tu jestem a jeszcze tu chyba nic o sobie nie wpisałam :)
Mieszkamy z mężusiem na Slasku , mam juz małego chłopczyka , za kilka dni będzie miał 2 latka. Jestem bardzo szczęśliwa... a w drodze jest siostrzyczka..

i juz nie umiem sie doczekać Świąt!!...a nie mam jeszcze prezentów :szok:

Zycze Wszystkim miłego dnia.
 
Ostatnia edycja:
No to i ja się na koniec dopiszę :-) Moje imię- Monika. Mieszkam w Starachowicach, jestem mamusią roześmianej 19miesięcznej Julci, a w lutym będę też mamą Kubusia :-D Różnica w wieku to niecałe 2 lata- na początku byłam tym troszkę wystraszona, ale teraz bardzo się z tego faktu cieszę :yes: i bardzo miło mi poznać wszystkie mamusie, które tu się przedstawiły (i nie tylko) :tak: pozdrawiam :wink:
 
A ja też pisze od dawna i się nie przedstawiłam.Mam na imię Ania i mieszkam w Tychach.Wychowuję siedmioletnią córeczke Wiktorię.Mam wspaniałego męża z którym jestem bardzo szczęśliwa choć niestety musimy się rozstawiać na 3 miesiące bo pracuje w Holandii.Nie długo bo już w lutym termin na 16/10 pojawi się w naszym życiu kochany Alanek upragiony syn o którym marzyłam z mężem bo mamy już córke to będzie parka:)Nie pracuje bo córkę trzeba zaprowadzać i przyprowadzać ze szkoły i obowiązki w domu.
ticker.php
 
reklama
Wiecie co dziewczynki ja tez jakos chyba tez watek zgubilam i chociaz pisze z Wami dluzszy czas tutaj chyba sie nie wpisalam.A wiec...
Mam na imie Beata 28 lat i od ponad 8 lat mieszkam w USA w stanie Pennsylvania (jakies 150 km od NY).Jestem mama prawie 7-mio letnich blizniakow Kuby i Olivera.Obecnie siedze w domku wykonujac zawod kury domowej i oczekujac na coreczke Gabrielle.W wolnych chwilach latem jak chlopaki sa w szkole wsiadam na moj ukochany motor i jade przed siebie by sie zrelaksowac. To chyba tyle na moj temat...
 
Do góry