reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się lepiej

reklama
Dziękuję wszystkim mamusiom za miłe przyjęcie, mam nadzieję że długo nie potrwa nim się w pełni tutaj zadomowię chociaż taka ilość wątków i tematów:-) jest w czym wybierać
 
oj tak czasu nigdy nie jest za wiele tym bardziej że my korzystamy z ładnej pogody i dużo spacerujemy. mój to nawet mi powiedział żebym pomyślała o necie bezprzewodowym i wtedy laptopa zabierała na spacery z małą, jak ona uśnie to ja mogę się pobawić:-D żartowniś
 
oj tak czasu nigdy nie jest za wiele tym bardziej że my korzystamy z ładnej pogody i dużo spacerujemy. mój to nawet mi powiedział żebym pomyślała o necie bezprzewodowym i wtedy laptopa zabierała na spacery z małą, jak ona uśnie to ja mogę się pobawić:-D żartowniś

Witaj Paździochowa Ammo:-)Uważaj,bo BB WCIĄGA NA MAKSA!:rofl2::rofl2:
A co do kompa,to mój M kazał mi też zabierać kompa na spacery,bo u nas HOT Spot jest na deptaku z darmowym netem,ale by to głupio wyglądało ghihih
 
reklama
Hej! I ja również proszę o przyjęcie do waszego grona :-)
Jestem kolejną październikową mamusią, 29-letnia nauczycielka Agnieszka :laugh2:
Pomóżcie troszkę bo się nieco gubię na tym forum :zawstydzona/y:
 
Do góry