reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozmajmy sie :-)

Magda, 29 lat, mieszkam blisko Poznania, mama synka Leona, który ma 2 lata i 3 miesiące i urodził sie 24.10.2013 r.
Będę na pewno miała cc, wiec zapewne termin wrześniowy, to moja 2 ciaża, termin wg apki na 7.10
 
reklama
Kasia, mam 31 lat jestem ze świętokrzyskiego, to moja pierwsza ciąża (a tak właściwie druga bo miałam ciąże biochemiczną rok temu), Kalkulator wyliczył mi date na 8.10 :-)
 
Hej Dziewczyny mam na imię Gosia mam 27lat mieszkam w woj lubelskim. To moja druga zaplanowana ciąża - mam córeczkę z sierpnia 2012. Termin wychodzi z obserwacji owulki (bo mam nieregularne cykle) na ok 15października :)
 
Witam jestem Kamila, mam 29lat (tzn bede miala dopiero w lipcu :p). Mieszkam w okolicach Kielc. Mam juz dwojke lobuziakow - 5letnia coreczke i rocznego synka. Termin jaki mi wychodzi ciezko okreslic, bo na kilku kalturatorach wychodzi inaczej, ale na pewno bedzie to poczatek pazdziernika. Bardzo mi milo, ze do Was dolaczylam
 
Cześć, jestem Sandra w tym roku skończe 24 lata, mieszkam w woj.opolskim, a to moja pierwsza, może nie tak dokładnie zaplanowana, bo nie spodziewaliśmy się tak szybkiego rezultatu, ale na pewno oczekiwana ciąża. Termin to początek października :)
 
Ja nazywam się Paulina i mam 31 lat. Jestem z Lublina. To moja pierwsza ciąża. Wyczekana bo staraliśmy się 7 cykli. Term i n według kalkulatora to 10.10
 
reklama
Do góry