reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pożegnanie z pampersem i smoczkiem

NAT niestety nie :-:)no::baffled: znowu Alicja jest cała wysypana, a ja po raz kolejny nie mam zielonego pojęcia po czym :wściekła/y:
 
reklama
u nas 1-0 dla Leane bo wieczorem znowu zawolala " kupa i siku do nocniczka" i zrobila i jedno i drugie:) jeszcze stwierdzila ze " pruuut smierdzi". hihiih
 
Makuc wiem, że to nie ten wątek, ale współczuję tej alergii nieznanego pochodzenia:dry::sad:
No i w takim razie życzę, żeby Alicja jak najszybciej przekonała się do nocnika.
 
ze smoczkiem pożegnaliśmy się 2 tyg temu,do dziś jeszcze pamieta i czasem woła o niego ale z pieluchami daleko w tyle,w sumie to nic sie nie dzieje w tym kierunku,umie tylko powiedzieć na siku i to tyle nie zawoła,nie usiądzie na nocnik jak go zostawię bez pieluchy to mogę sobie latać po całym domu i sprzątać za nim.
 
a my dzis zuzylismy tylko 3 pampki:) po nocy, przed siesta i na noc. caly dzien ladnei wolala o siku i kupke:)) pekam z dumy:)))))))))
 
makuc - rowniez polecam uzyc lalki/misia ( podpowiedz mojej Mamy).
My, jakis czas temu, zalozylismy misiowi pampka i 1 albo 2 razy dziennie biore misia na nocnik, zdejmuje pampka i czekam na efekt. Pawel z zainteresowaniem patrzy. Jak wyjdzie na moment z lazienki, to wlewam wody do nocnika i wolam Pawla, zeby zobaczyl, jak ladnie misio zrobil siku. Efektow ogromnych u Pawla jeszcze nie ma- w sensie zalatwiania sie na nocnik, ale jest wieksze zainteresowanie swoimi potrzebami, to znaczy, zaczal mowic, ze jest np. kupa w pieluszce, a czasem juz mowi, jak robi. A to juz postep.
Powodzenia!
 
Renata super, że Borys odsmoczkowany, wierz mi że moja też już prawie dwa tyg bez i nadal przed spaniem o niego pyta.
Ones świetny pomysł, Paweł widać że już jest świadom tego że coś tam zrobił albo zaczyna robić, tak się właśnie to zaczyna.
Dziulka widzę że u Was też odpieluszkowanie pełną parą, U Nas pielucha też tylko do spania, dziś wstała z suchą a wczoraj była pełna więc jeszcze nie jest czas na zabranie jej w nocy. Ale w żłobku wpadek nie ma, zwykle wraca w tym samym ubraniu co wyszła z domu w sensie majteczki, spodnie. Na drzemkę pieluszkę panie zakładają a tak chodzi bez.
 
reklama
ONESMILE rzeczywiście świetny pomysł.

Mój mąż ostatnio tak z pacynką-małpką robi. Sadza ją na nocniku, stęka, i z lalki wtedy jakieś cośtam wylatuje (wcześniej przez niego włożone) a jak już małpka skończy się "załatwiać" to pokazuje Alicji efekty "stękania" i tłumaczy :-D

DZIULKA gratki dla Leane!
RENATA dobrze, że chociaż smok już odstawiony. A na odpieluchowanie też przyjdzie czas ;-)
 
Do góry