reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pożegnanie z pampersem i smoczkiem

reklama
W sumie tak Kaniu masz racje ale teściowie nie palą na razie w centralnym ogrzewaniu i nie chcę go przeziębić:eek: a tam na mieszkaniu już podobno palą to inaczej bo stała temp.jest w miarę ciepło a tutaj wieczorami ciepło na chwilkę a w dzień szkoda gadać:crazy:

Ale owszem próbuję tylko on na razie nie chce nocnika:confused2: a latem to ciągle w majtkach latał bo ciepło było a teraz :hmm:
 
a Leane ostatnio wyperswadowalam ze: po pierwsze jak mowi to nigdy smoka do buzi, po drugie w dzien dzidziusie smoczki doja a nie "dorosle" dzieci jak ona, po trzecie smoczuc jest do spania. a w pratkyce to wyglada tak ze w ciagu dnia nieraz dudusia i smoczka nie bierze a jak bierze to dudusia t uli ale smoka do buzi nie bierze:) dp spania go ma tylko do usypiania a i tak spi bez:)
 
Mojemu już dawno zabrałam z jakieś pół roku temu, ale dla reszty powodzenia w zabieraniu. Na pewno nie będzie tak źle jak się wydaje.

Mój młody ma biegunki i się uwstecznił z sikaniem na nocnik. Muszę mu zakładać pampa bo normalnie wali jak niemowlę. I wszytko jest brudne. I teraz cwaniak nie chcę siadać, a już tak ładnie robił. Oszaleć idzie czasem.
 
kroma Kamil też długo w dzień nie miał pieluch zakładanych ale też jak widziałam że miał biegunki to mu zakładałam a teraz to nie woła bo o nocniku nie ma co mówić on nie usiądzie w ogóle ale przynajmniej wołał to go zanosiłam do łazienki i do muszli si robił a teraz .. szkoda mówić 100st w tył:confused2:
 
Kroma, Baska przykro mi, ale myslę, że to chwilowe i będzie git za chwile..

Ja u mnie zauważyłam, że zapomnia wołać. Nie sika w majtusie, ale generalnie to ja jej przypominam, że czas na nocnik ;-). A kupke ja ladnie wołała to ją przyłapuje, że zaczyna robić więc to chyba normalne, że regresy są. ehh
 
taaa moje dziecko kucnelo sobie i widze z cisnie cos.... pytam : Leane idziemy na nocnik?? a ona: nieee bo kupe pcham! no i nei chcialam jej rpzeszkodzic jak juz zaczela....
 
Kroma, Basia myślę że to chwilowe, u Nas też było tak że nie chciała robić i już....a teraz znów jest lepiej i nawet kupę woła. Często jest tak że jej przypominam ale zdarza się, że zawoła sama albo idzie do nocnika, ściąga co ma na sobie i siada, zrobi, ubierze majtki, spodnie i po wszystkim.
 
reklama
uu KANIA to moja w tyle bo jak nei zaloze pieluchy to akurat wtedy sie zleje... a jak ma pieluche to potrafi zawolac na nocnik (jak jej sie chce akurat tego dnia..) i u nas to jest tak: dwa kroki w przod i jeden w tyl z nocnikowaniem, progres-regres.
 
Do góry