reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do pracy

Ale macie fajnie że już wracacie do pracy. Chętnie też bym już popracowała ale na razie nie mam takiej możliwości, szef zrobił małą roszadkę w pracy i chociaż mówi że chciałby żebym wróciła to na razie po prostu nie ma dla mnie miejsca. Ale obiecał że w przyszłym roku to się zmieni więc jeszcze trochę sobie posiedze w domku z niunia. Z jednej strony fajnie ale z drugej...
 
reklama
Wiecie co, tutaj jakoś dziwnie mi chodzi net:wściekła/y:
Ale jest oki. Właśnie dostałam plan moich zadań do końca kwietnia, a dokładnie przed sekundą kolejną rzecz do zrobienia na środę. Słowem- wdrażam się w szybkim tempie-ale tak lubię:tak: :cool2: :tak: :cool2: :tak: :cool2: Głowę mam pełna pomysłów i nawet podrzucam innym nowe propozycje do raportów:szok: :szok: :szok: :szok: . Uwielbiam tą robotę:tak: :tak: :tak: :tak: . Jutro planuję jechać na uczelnię i uzgodnić szczegóły z profem w sprawie doktoratu. Czuję przypływ energi:cool2: :cool2: :cool2: :cool2: Wiosna jest boska:cool2: :elvis: :-D :laugh2: :happy: :-)
Poza tym poprosiłam o urlop w czerwcu bo zarezerwowaliśmy ten hotel w Grecji który BUBA polecała;-) Niestety nie mam zaległego, tak jak Ty Idziu, ale może uzbieram:baffled:
Dzowniłam do niani- moje dziecię zjadło, pobawiło się i przymierza się do drzemki, czyli wszystko oki;-)
Idziu wykorzystaj ten czas na jakieś porządki, zakupy. Możesz umówić się z nianią by przychodziła przez 3 dni w tygodniu. Może zrozumie Twoją sytuację:happy:
Zuzia, a za Ciebie trzymam kciuki w maju!:tak: :tak: :tak:
 
Papajka - Twój optymizm jest zaraźliwy:tak::-). Super, że w pracy wszystko ci pasuje i że mała w tym czasie ma dobrą opiekę:cool2::happy::-).
 
Zuzia sama przekonasz się na własnej skórze jak gładko to przejdzie;-) Grunt to odpowiednie nastawienie i ...jest się świeżym, rześkim i na maksa zakręconym:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: a to dopinguje:tak::tak::cool2::cool2::happy::happy:

generalnie Asiun-innowacyjność, a konkretniej będę badała innowacyjność przedsiębiorstw.
aha, a zaraz jak wracam z urlopu na drugi dzień wybywam na parę dni do Paryża- tym razem służbowo:cool2::cool2::cool2::-):-)
 
Idzia,Papajka gratulacje za udany powrot :tak:
Papajka A na kiedy zabukowaliscia sobie na urlopik Kipriotisa,bo my tez lecimy tam no i moze sie synchronizujemy ;-) bylo by bosko :-p :-p :-p :-p :-p :-p
 
Buba w pierwszej połowie czerwca:tak::tak::tak::tak::tak: tam cały sezon już dawno wykupiony:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::baffled::baffled::baffled::baffled:
Byłoby bosko:tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D:-D:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:Kombinuj plizzzzzzzzzzzzzzz, kombinuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jedziemy zresztą z jeszcze jedną fajną parką-też z dzidziusiem:-)
Buba mam pytania: jak tam byliście to z pewnością zwróciłaś uwagę na menu. co z tych rzeczy zaserwowałałabyś naszym latoroślom? Zastanawiam się nad wzięciem słoiczków:confused: my byliśmy na rodos-to pamiętam śniadania\: jajka, ser, wędlina-ale nieciekawa, dżemy, miody, owoce , obiadokolacje: nie pamietam-niestety.
a jak z rzeczami do apteczki:confused:
no i orientowałaś się może ile trwa załatwienie tego dziecinnego dowodu/paszportu:confused:
 
Kochaniutka na paszport maluszka czeka sie okolo 4-5 tygodni.
co do menu to spoko cos wybierzesz sa odzielnie kasze,ryze ,warzywka na parze,makarony,mieska itp a jakby co to sloiczki sa w sklepie na przeciwko :tak: sa naturalne soki.No i wogole all inclusive alkohole itp :p
Sniadanka obfite szwedzki stol chlebki,pierdki jajeczniczki,jogurciki,welndlinki, przystojni kelnerzy ;-) no i niepamietam bo trzezwialam zazwyczaj kolo poludnia a tak naprawde to dopiero po powrocie in home ;-)
Apteczka:przeciwpoparzeniowo,przeciwgoraczkowo,plastry,bandaze,spiryt,przeciwwymiotnie,lacidofil lub smecta(na biegunke) to podstawa.
Kurczaki z tym terminem to moze byc nam ciezko sie zgrac.....:-( bo ja obstawiam 30.06-6.07 bo klima dziala(znaczy sie wlaczaja) dopiero od lipca to raz a w czerwcu bylam dwa razy i dwa razy srednia pogoda byla,noce chlodne bo ostatnio te anomalie pogodowe i wogole a w lipcu to to rewelka milutko,cieplutko i ani jednego dnia bez deszczu no i noce cieple Tak jak w zeszlym roku u nas w Polsce po 34 stopnie a tam 29 :-) a nawet jesli w porywach bylo 31 to nic nie czuc bo to wyspa...a w polsce ukropy,duchoty.....
kurczaczki zadzwonie do Alexandrisa niech no mi zda rekacje jaki czerwiec bedzie teraz to moze sie skusze na te pierwsza polowe....no bo takie wspaniale towarzystwo,ojojo....podbijemy KOS!
Acha no i zapomnialam dodac ze niedaleczko tego hotelu jest nowy Aqua park :-) :-) :-) w ktorym moj znajomy pracuje.......ach w mordeczke juz chce tam byc!!!!!!!!
:-) :-) :-)
 
o qrcze, dobrze, że to Buba napisałaś-bo właśnie zaliczkę miałam przelewać. a tak jeszcze to przemyślimy-do jutra:no::no::no: tylko, że w tym hotelu już nie ma wolnych od połowy czerwca:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
może inny hotel:confused::confused::baffled::baffled:
 
reklama
Do góry