reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Powrót do pracy

Dziękuję dziewczyny:-). Tak naprawdę, to najbardziej boję się, że zacznie chorować:-(. Do tej pory tylko ze trzy razy miał katar i nic poza tym, pomimo, że siostra zawsze coś może z przedszkola przywlec. Mam nadzieję, że wkrótce znowu zrobi się ciepło i nie będzie tyle zasmarkanych dzieci chodziło i zarażało;-).
 
reklama
Ja już po pracy:tak:. Było całkiem spoko, tylko pracy tyle, że nie dałam rady wejść na forum:-p. Kuba w żłobku był bardzo dzielny, prawie wcale nie płakał, ale też nie spał:szok:. Siedział w łóżeczku bardzo grzecznie i rozglądał się;-). Za to jak po niego przyjechaliśmy to się rozpłakał na nasz widok:baffled:. Teraz też szaleje jak nakręcony i wogóle po nim nie widać, że nie spał.
 
No właśnie....aktualnie Kuba jest chory, a mój powrót do pracy trudno uznać za udany;-). Moja szefowa patrzy na mnie bykiem, nawet się jej nie dziwię, ale z drugiej strony dla każdej matki dziecko jest najważniejsze. Powinna o tym wiedzieć, bo ma córkę, ale widocznie myśli innymi kategoriami.
Wracając do Kuby, dostał gorączki i kataru w piątek w nocy. Gorączka to u niego nowość, bo chyba jeszcze nigdy nie miał i to 38,5. W dzień gorączka spadała, lub nie miał jej wogóle, a w kolejne nocki znowu powtórka. We wtorek lekarz stwierdził zapalenie zatok (zrobił wymaz, więc zobaczymy, czy się nie mylił) i dał antybiotyk. Cały miesiąc Kuba będzie w domu - musimy go w końcu zaszczepić na te pneumokoki, które nam się ciągle opóźniają. A żeby go zaszczepić musi się zregenerować po antybiotyku i w tym czasie dobrze by było, gdyby nic nie złapał (stąd miesiąc w domu). Właściwie już teraz mały jest w niezłej formie i zastanawiam się, czy lekarz się nie mylił. Zauważyłam ostatnio, że w buzi ma w jednym miejscu strasznie spuchnięte dziąsło - takę wielką miękką banię:szok: i nawet niewielkiego krwiaka:szok: i może przez to była ta gorączka:confused:. Jeszcze się okaże, że dostaje antybiotyk na ząbkowanie;-). Zobaczymy, co wyjdzie z wymazu.
 
reklama
Do góry