reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy

dziewczyny to poradzcie mi jak mam zacząć!!!! bo ja zielona jestem jeżeli o te diety chodzi!! może wyślijcie mi na pw jakieś linki do dobrych stronek!!plis!!! to spróbuję wziaść się za te swoje balerony!!!:-D
 
reklama
Dieta proteinowa - forum dyskusyjne

Mi jakoś ta strona przypadła do gustu,przejrzyste forum,ciekawe przepisy.
To pierwsza dieta w moim zyciu i najbardziej cieszy mnie to że nie musze chodzić głodna bo ja lubie sobie podjeśc.
jutro kończe piewszą fazę.:szok:nie myślałam że dam radę.
Małpko,poczytaj,przygotuj się,zrób zakupy w Lidlu(tam wszystko kupisz) i do dzieła.

Fajne motto tam znalazłam:
"przyjemny smak w ustach minutę,w żołądku godzinę a boczki na całe życie"

POWODZENIA
 
Trzymam kciuki za dziewczyny na Dukanie:-):-):-) Przed ciążą schudłam na Dukanie z 72 do 55 kg .... po 2 miesiącach III fazy okazało się, że jestem w ciąży i nie dokończyłam utrwalania .... teraz ważę 59, może spadnie jeszcze na karmieniu do 55.
 
Lorena suuper takie "namacalne dowody" dodaja mi wiary i srzydeł.
Mi waga poszła w góre jak przestałam karmić piersią później listopadowo-grudniowe imprezy i swięta dokończyły dzieła.
Te pare kilo zgubisz na pewno na pierwszej fazie,powodzenia.
 
słodka ja jeszcze karmię, więc póki co nie jestem na Dukanie, ale z własnego doświadczenia wiem, że tak jak napisałaś "namacalne dowody" dają motywację, więc napisałam Wam jak cudownie zadziałał na mnie Dukan, żebyście wytrwały w dietowaniu:-)
 
hmmmm....ja nie wiem..narazie nie mogę się odnależć w tych informacjach bo ja niecierpliwa jestem...ide do empiku kupic książkę o dukanie bo widziałam ostatnio !!! :errr:ile powinno się jeść tych posiłków 3?? 5??:sorry2: proszę podajcie mi przykład swojego dziennego menu!! je się ile chce?? mam zjeść jedno jajko czy dwa?? tak dla przykładu!!!ja chyba zwiariuję nie nadaje się na prawdziwe diety!!!:dry:
 
Małpko jak byłam na diecie to jadłam tyle żeby nie czuć głodu, nie liczyłam posiłków, ani ich wielkości, nie przestrzegałam też żadnych stałych pór jedzenia posiłków, ważne żeby posiłki były z dozwolonych produktów. Czyli jak starczy Ci jedno jajko to jesz jedno jak za mało to dwa:-) a jak za godzinę zgłodniejesz to możesz zjeść coś z listy dozwolonych produktów.

Trochę info znajdziesz tutaj:

Grupy Wsparcia Dieta.pl - Wyświetl Pojedyńczy Post - dieta proteinowa dr Pierre Dukana

Grupy Wsparcia Dieta.pl - Wyświetl Pojedyńczy Post - dieta proteinowa dr Pierre Dukana
 
a moja dieta poszla sie j...c :D

ale zaczynma od nowa, dukana wlasnie, moze mi sie uda tym razem, schudlam 2 kg, juz nadrobilam jeden ehhh ale nie poddaje sie hihi
 
ja dzis zrobiłam 120 brzuszków i kilka ćwiczeń na uda i pośladki, wieczorkiem pomęczę też moją zakurzoną agrafkę co by uda poćwiczyć :)
 
reklama
gaja dokładnie nie pamietam czy jestes na Dukanie, bo nie sledze za bardzo tego watku. Ale dzisiaj mowili w "Miedzy kuchnia, a salonem" ze na Dukanie cwiczenia niewskazane
 
Do góry