reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy

Hej dziewczyny niestety wymiękłam.. strasznie źle się czułam na dukanie było mi słabo a czasami nawet bałam się wziąć małego na ręce nie wiem starałam się stosować do zasad książki, ale dzisiaj po śniadaniu dostałam takiego bólu brzucha że leżałam zapłakana na łóżku i nie miałam siły się ruszyć dobrze że P. był w domku to małym się zajął a i pokrzyczał na mnie że głupia jestem z tym odchudzaniem. Stwierdziłam więc że po prostu będę jadła mniej i zdrowiej no i zacznę ćwiczyć już niedługo wiosna to będziemy mykać całą rodzinką na rowerowe wycieczki:tak:
a za was gorąco trzymam kciuki żebyście osiągnęły swój cel!!:-)
 
reklama
Witajcie
Póki co karmie wiec niestety nie mogę stosować diet, ale to co piszecie Guusia i alcia81 jeśli dobrze pamietam brzmi nieźle. I na pewno spróbuje za jakieś 2 może 3 miesiące. Co prawda do zrzucenia niewiele ,bo max 5 kg, ale przeciez na lato trzeba jakos wygladac :-D i tak sobie mysle, ze z tymi kg pewnie uda mi sie wygrać, bo jak się uprę to nie ma mocnych, ale co zrobić z brzuchem :zawstydzona/y: normalnie masakra, a czasu na brzuszki to jakoś dziwnym trafem zawsze mi zabraknie ...
 
no to ja też się pochwale:-) a co:tak:

przed ciaza 75 kg
max w ciaży 98 kg
przed dieta 78 kg
teraz 73,2 kg :D ale dalej brzuch mi wisi :-D:-D:-D jeszcze troooche przedemną, chce ważyc jakies 55-58 kg :tak:
 
Gusia dajesz czadu niezle :)

Ja w ciagu dwoch tygodni prawie -1,8 kg :) powoli ale wciaz i jem wszytsko, ale mniej i cwiczenia, brzuch sie bardzo zmniejszyl jestem zadowolona zaczelam wierzyc w to ze wroce d swojej figury sprzed ciazy, potrezba tylko czasu i cierpliwosci :)
 
Kasiona ,a można zapytać jakie ćwiczonka robisz na brzuch :blink: jakies 6 weidera, normalne brzuszki czy moze jeszcze co innego. Bo też muszę się zmobilizowac, bo normalnie wstyd :zawstydzona/y:
 
Kasiona ,a można zapytać jakie ćwiczonka robisz na brzuch :blink: jakies 6 weidera, normalne brzuszki czy moze jeszcze co innego. Bo też muszę się zmobilizowac, bo normalnie wstyd :zawstydzona/y:

6 weidera, ale co pare dni robie przerwe i zaczynam ja od poczatku, plus normale brzuszki, plus pas vibroaction hihi, plus elektrostymulacja co dwa tygodnie mniej wiecej, i kremy kremy kremy dwa razy dziennie na brzuch
 
reklama
Jednak zaczęłam dukana a długo miałam opory przed tą dietą, ale źle nie jest choć wędlina drobiowa mi się przejadła , ale efekty sa 5kg mniej w 10 dni choć to gównie woda jak zawsze, ale teraz to jeśc mi sie specjalnie nie chce ,ale zmuszam się się bo inaczej dieta skończy się klęską .
 
Do góry