reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy

Guusia to na pewno organizm cukru pragnie bardziej niż sexu hehe ;)
Ja dziś zjadłam 5 wafli ryżowych, ubek owsianki i garść suszonych gruszek :) Do tego kawka inka x 3 :) Ze słodzikiem of kors. Nawet głodna nie jestem.
 
reklama
hahah gaja racja:)

ja dzis objadam sie serikem na zimno - dietetycznym oczywiscie:D
i jakos mi sie ogólnie nie chce jesc, grillowałam piers z kurczaka w piekarniku na obiad i mi nie podeszło.
 
Guusia daj przepis na ten serniczek. A skąd wy wogóle bierzecie te przepisy. Bo ja mam książke Dukana ale tą "350 przepisów" i szczerze żałuje bo prawie nic mi tam nie pasuje do robienia.
 
Skrzat - www.dukan-dieta.pl tam na forum i przepisy nna kazda faze, jak dla mnie bomba!

wlasnie jem piers smazona ( oczywiscie bez tluszczu) ze szpinakiem, pycha!a w piekarniku siedzi serniczek:)odkad urodzilam Filipa taka najedzona nie chodzilam!bo wciaz sie oszczedzalam a g...to dawalo!

Lilu - moze byc na tym watku! i bardzo Cie podziwiam, ale tez t4roszke zazdroszcze, ja lubie jak duzo sie dzieje i juz nie moge sie doczekac powrotu do pracy:)oczywiscie z jednej strony...chyba zabiore Filipa ze soba;)

Guusia - polecam Ci palki kurczaka w ziolach pieczone w worku do pieczenia lub rekawie!bardzo smaczne i soczyste;)aha, a do piersi na koniec smazenia dalam troche serka, takiego do smarowania o,1 % z Lidla z serii Linessa,serek sie rozpuscil i piers nie taka sucha:)

Gaju - a Ty terorystka jestes;)

Gusia - zapomnialam napisac, staram sie jesc otreby ale wczoraj tylko lyzka bo zapomnialam i dzisiaj do tej pory tez jedna
 
Ostatnia edycja:
skrzaciku tam znajdziesz pełno przepisów.

alcia ja dzis 1 dzień z warzywami, i cały dzień nic nie jem tylko warzywa, na obiad kurczak ,brakowało mi ich chyba.

tylo dalej sie zastanawiam jakim trybem leciec, ale coś wymyśle. i tez muszę kupic w lidlu takie serki o ktorych piszesz, mooże jutro zrobie sobie te pałki w ziołach. Ja tam gdzieś widziałam przepis na pizze i się czaje :D
 
Gusia - aj juz 2 dzien na P+W i tez cos apetyt stracilam...ale po pierwszym dniu drugiej fazy waga poszla 300 g w gore...ponoc lepiej wazyc sie po dniach na proteinach!ja wybralam 3/3, zobaczymy jak mi bedzie szlo...
 
Dziewczyny nie ma co się codzien ważyć :) najlepiej raz w tygodniu na czczo z rana po siuśkaniu :)
Ja jak schudłam 1,5 kg to na razie od 2 dni stoję i właśnie stwierdziłam że co niedzielę sie zważę bo po co sie nakręcać :) organizm przeciez najpierw przeżywa szok, że mu jedzenie zabrali więc walczy :) Potem zaczyna ładnie waga spadać :)
 
alcia mi po pierwszym dniu z warzywami wzosła o 300 waga tez:( no ale nic zobaczymy co dalej, ja jeszcze nie zdecydowałam jaki tryb ale chyba 5/5, i ja apetyt tez straciłam, a na kurczaka już patrzec nie mogę, i na jajka tez, a ryby mi śmierdzą

gaja własnie na dukanie trzeba sie ważyc zeby kontrolowac wagę, jeśli wzrasta ( nie licząc dni z warzywami) lub jest długi zastój oznacza to ze moze robimy jakieś błędy, moze za dużo otrąb, moze z niewiedzy jemy cos zakazanego, tak czy siak dukan każe sie ważyc i mi to pauje :)
ale ty jesteś na innej diecie więc to tez całkiem inaczej:) bo masz racje ze po co się nakręcac:)
 
hej dziewczynki, ja polegalm troche w tym tygodniu zjadlam pizze i makaron :) ale i tak sie ograniczam i jem naprawde polowe z tego co zawsze,naial, chude mieso plus warzywa, co jakis czas robie sobie dzien tylko bialko.. w ciagu tygodnia schudlam 1 kg moze to nieduzo ale jestem zadowolona bo zalezy mi na tum zeby chudnac powoli, nie chce efektu jojo..i zeby zosatla mi skora a wy dziewczynki widze ze sie trzymacie, brawooo
 
reklama
Kasiona - bo Ty niewiele masz do stracenia, wiec dasz rade:)a kilogram tygodniowo to jest bardzo ladnie i wlasnie zdrowo:) a swoja droga jak bym mieszkala we Wloszech tez pewnie byloby gorzej;)dobrze , ze w irlandzkiej kuchni n ie ma nic ciekawego;)
 
Do góry