reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

reklama
Jej mi się chce jeść cały czas więc zapijam to wodą lub ziołowymi herbatkami. Dziś na wizycie okazało się że przez 3,5 tygodnia przytyłam 3 kg i ważę 70 kg:szok:!!
To teraz 8 kg od początku!
W 1 ciąży przytyłam 16 kg do porodu:tak:!!
 
a ja mam tak ściśnięty żołądek, a poza tym dostaję niezłe kopy tez tam i nie mogę dużo jeść... zjadam tak połowę, muszę odpocząc i potem kończę.... ale nie zazdroście :-p bo tyję równo!! :szok:

od wczoraj postanowiłam, że ograniczam słodycze ;-) jak na razie jestem po dwóch ciastkach w czekoladzie, kilku waflach kukurydzianych w czekoladzie i torebce suszonych moreli w czekoladzie!!!!!!!!!!! tak się właśnie ograniczam :cool:
 
hehehe to ja wlasnie wciagnelam lody, kanapke z dzemem, kolejna z majonezem a nastepna z serem :-) porazka:wściekła/y: no ale co zrobic skoro moja Lenka ma takie zachcianki?;-)





 
reklama
hehehe to ja wlasnie wciagnelam lody, kanapke z dzemem, kolejna z majonezem a nastepna z serem :-) porazka:wściekła/y: no ale co zrobic skoro moja Lenka ma takie zachcianki?;-)






No ja nie mam jakiś specjalnych zachcianek (no może poza tym, że kiedyś w nocy na początku grudnia przyśniły mi się arbuzy:-D, ale i tak to nie wykonalne o tej porze roku) - i sama się temu dziwię, a i tak przybieram na wadze, zwłaszcza jak się nie pilnuje, bo rozumiem, że mniej więcej kilogram na miesiąc to muszę, bo bobas rośnie. Jak to jest?:shocked2:
 
Do góry