reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

Noworodek.pl - portal przyjazny matce. W trosce o Ciebie i Twoje dziecko.

Tu jest taki fajny kalkulator wagi. Mnie na początku to nawet nieźle szło, bo przybywałam mniej niz pokazywał. Teraz jestem 8 kg na plusie a powinnam dopiero 6 na plusia być. Ale od zeszłego tygodnia waga sie nie ruszyła, wiec liczę że w 12 kg sie zmieszczę, bo z Filipkiem to ponad 30 kg przybyłam... Ale musiałam tylko lezec, do tego strasznie mi sie woda zatrzymywała w organiźmie i puchłam... Ale po paru miesiącach nawet mniej wazyłam niż przed ciążą :) a po 6 miesiącach wazyłam juz 6 kg mniej niż przed ciążą :-)
 
reklama
Z przerażeniem stwierdzam że mam +9:szok::szok::szok: ale wg kalkulatora jest ok :sorry: nie zgadza się na początku bo do 16tc przytyłam tylko 0,5kg a pokazuje ze juz 3kg powinnam prztytć ;-) ale to dobrze niż zle :-D ale pocieszające jest to ze powinnam się zmieścić w 80kg bo w 40tc powinnam mieć wage 79,6kg:-D MAM TAKĄ NADZIEJE:rofl2:
 
Fajny ten kalkulator, tylko mi wychodzi , że z moją wagą to powinnam być już w 40 tyg ciąży:szok:...i co z tego, są większe zmartwienia niż kilka kilogramów na plusie w ciąży! Po narodzinach dzidziusia więcej ruchu i na pewno uda się zbić cały dodatkowy tłuszczyk:tak:
 
No ja to już o 8 kilo przekroczyłam tabelkę:eek: ale wolę tym się nie martwić bo w anoreksję ciążową wpadnę:zawstydzona/y:Zresztą każda kobieta jest inna i każda inaczej znosi zachciewajki ciążowe.Żadna tabelka nie będzie nas dołować i basta:wściekła/y:
 
Pewnie że nie :)
To sa tylko uśrednione dane. Ja tam bedę bardzo dumna jak tak dalej mi bedzie szło. Jak dla mnie jest dobrze :-)
 
Wg tego kalkulatora mam 3 kg za duzo...powinnam byc w 36 tyg :-) ale tych kalkulatorów jest mnóstwo w sieci, i kazdy pokazuje cos innego :) niedawno robiłam inny i wg tamtego mieszcze sie w normie..
 
reklama
Do góry