reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

ja też 2 kg za dużo i jeszcze jak czytam na forum gazety to tam tyją po 3 -5 kg aż się wierzyć nie chce. Koleżanki przytyły jedna 45 kg druga 35 a trzecia 20 a jeszcze jedna to nawet głupio sie pytać tak jest gruba.
U mnie na pewno się skończy na +20 kg, w pierwszej ciąży przytyłam 17kg i w zasadzie od razu wróciłam do poprzedniej wagi więc może teraz tez się uda
 
reklama
A u mnie kolorowo :) wg pierwszego kalkulatoramoja waga wychodzi ok 23 tyg, wg drugiego 24 tydzień. Mam nadzieje, że dalej tak będzie to uda mi się zmieścić w 10 kg, ale kosztuje mnie to wiele wyrzeczeń- słodycze, chipsy i inne puste kalorie poszły w kąt :(
 
ja tez się w zasadzie mieszczę... ;-)
właśnie wcinam wafelki (to tak w ramach ograniczania słodyczy ;-))
nic to.
zacznę od jutra :cool2:
 
hmm... jak sie waze wieczorem to wg tabeli powinnam byc w 32 tygodniu, a jak sie waze rano to jakos sie jeszcze mieszcze ;-)
W pierwszej ciazy przytylam 19kg :szok: - teraz wg tabeli powinnam pod koneic ciazy wazyc tyle ile pod koneic peirwszej ,n oale waga wyjsciowa byla inna, wiec w sumie to trudno cokowliek powiedziec jak to bedzie...
Nie jest to dla mnei na szczescie sprawa zycia i smierci :cool2:
 
Ja się już prawie w żadnym sieciowym kalkulatorze nie mieszczę:zawstydzona/y: 13kg mam na plusie.. A jeszcze 3 miesiące przede mną:zawstydzona/y:

Nie stresuj się kochana wagą:no:ile kalkulatorów w necie tyle różnych norm.Każda kobieta tyje inaczej, a niektóre naprawdę nie jedzą dużo.Spokojnie - wcale nie musisz przytyć dużo w ostatnim trymestrze. Ja ostatniego ważenia się bałam,że za dużo przytyje a schudłam 1kg:eek:a Twoje 13kg to naprawdę nie aż tak dużo:tak:
 
reklama
Laski wy tu o 5 kg czy 13 kg a co jam powiedziec :/
Zaczynalam z 69 kg a teraz mam 91.2 kg :// i komu tutaj ma byc wstyd a gdzie do marca ??
 
Do góry