reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

reklama
moj maly bedzie zostawal z mama.
i nie zamierzam odciagac. Jak raz w tygodniu i jedno karmienie dostanie butle to mu sie nic nie stanie.
A jakos boje sie przechowywania mleka w lodowce, bo nie wiem jak dlugo mozna, wszedzie pisza co innego.
A nie boisz się mokrych plam na bluzce? Ja jak poszłam z małym do lekarza, to mi przemokło przez wkładki... Mleko na pewno może stać 24 h w lodówce.
 
a ja jeszcze musze sie pochwalic:-):-):-) ze zmiescilam sie do najbardziej obcislych rurek sprzed ciazy!!! yuuppi:-):-):-):szok::szok::szok:

jutro rano sie zwaze, bo podejrzewam ze kg jeszcze wszystkich nie zgubilam:baffled:
ale jestem na dobrej drodze mam nadzieje:-)

ten moj pawelek to wysysa ze mnie wszystko;-)
 

no to pięknie ;) Gratuluję. Ja już 11 kg zrzuciłam i walczymy dalej :) Wezmę sobie do serca ten Wasz twarożek heheh

A tak brzuś wygląda aktualnie

P4210291.jpg


A nie boisz się mokrych plam na bluzce? Ja jak poszłam z małym do lekarza, to mi przemokło przez wkładki... Mleko na pewno może stać 24 h w lodówce.

Mokre plamy jak mokre plamy ... ja bardziej się boję, że jak zacznę odciągać to automatycznie więcej mleka zacznę produkować i będę musiała ściągać tak czy siak tzn mając potrzebę wyjścia lub nie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Co do ściągania to ja w sobotę musiałam zostawić małą z dziadkami na ponad 12 godz- jesteśmy z mężem fotografami i teraz już co sobotę tak będzie, bo zaczęły się śluby- więc konieczny był laktator najpierw pościągałam żeby małej zostawić a potem w trakcie wesela jeszcze 2 x. Do domu wróciłam ok.2 w nocy i cycy były jak balony, więc małą zaraz do jedzenia, ale nie wyciągnęła nawet z 1. Przez kolejne 2 dni cycy trochę wariowały, ale się ustabilizowało. No i teraz tak co tydzień.Dobrze, że mam laktator elektryczny Medeli to ściągam 150ml w 5-8min, więc w trakcie pracy to żaden problem.
 
Do góry