reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

To szybko wam lekarz zalozyl.Mnie powiedzial ze wolno dopiero po 3 miesiacach od zalozenia,a bardzo was to bolalo? Bo w maju mnie tez to czeka,tylko boje sie bolu smieszne po tym co przeszlam po cesarce.Na szczescie juz wszystko ok.

A co do sexu to u mnie klops.mieszkanko male,mama za sciana,a w lozku cora a maz na kanapie.Wiec pewnie przyjdzie mi poczekac do wrzesnia.Zreszta po nocach pracujemy,a w dzien maz tez pracuje wiec sil brak nawet.


jeny ja jestem godna dla was podziwu. jak można spytać wy mieszkacie w polsce? i jeśli mogę dalej spytać czemu tak wcześnie poszłaś do pracy?
 
reklama
Nie mieszkamy w Stanach.Niestety tu nie ma macierzynskiego a juz po 3 tygodniach dzwonili za mna kiedy wroce i musialam po 4 tygodniach wrocic do pracy.Ale jest plus bo stracilam prawie wszystkie kilogramy z ciazy bo na nogach jestem po 20 i wiecej godzin.Musimy teraz wykorzystac to ze moja mama jest u mnie do sierpnia bo potem bede musiala zwolnic.
Staram sie jak najczesciej wpadac do domu zeby nakarmic malego i na szczescie moja praca daje mi taka mozliwosc.Zreszta czesto moge go brac ze soba do pracy i jest z moja mama na ogrodzie bo pogoda dopisuje. Troszke jestem zmeczona ale jakos daje rade. Nadal karmie malego piersia tylko raz dziennie dokarmiam i w nocy odciagam pokarm bo jestem cala noc poza domem ale gdy wracam o 5 do domu to maly akurat budzi sie do karmienia wiec nie odczowa za bardzo nieobecnosci mamy,cale szczescie ze bez problemu jest z jego pogodzeniem piersi z butelka .
 
Nie mieszkamy w Stanach.Niestety tu nie ma macierzynskiego a juz po 3 tygodniach dzwonili za mna kiedy wroce i musialam po 4 tygodniach wrocic do pracy.Ale jest plus bo stracilam prawie wszystkie kilogramy z ciazy bo na nogach jestem po 20 i wiecej godzin.Musimy teraz wykorzystac to ze moja mama jest u mnie do sierpnia bo potem bede musiala zwolnic.
Staram sie jak najczesciej wpadac do domu zeby nakarmic malego i na szczescie moja praca daje mi taka mozliwosc.Zreszta czesto moge go brac ze soba do pracy i jest z moja mama na ogrodzie bo pogoda dopisuje. Troszke jestem zmeczona ale jakos daje rade. Nadal karmie malego piersia tylko raz dziennie dokarmiam i w nocy odciagam pokarm bo jestem cala noc poza domem ale gdy wracam o 5 do domu to maly akurat budzi sie do karmienia wiec nie odczowa za bardzo nieobecnosci mamy,cale szczescie ze bez problemu jest z jego pogodzeniem piersi z butelka .

o matko, ależ ty sie zaharowujesz!! rozumiem, że sytuacja Cię zmusiła, ale błagam, zadbaj o siebie, mam nadzieję, ze odpoczywasz kiedy możesz, bo długo tak nie pociągniesz :(
 
owlrene jesli pytasz czy zalozenie spiralki boli, to jest przy tym troche skurczy, ale nie jest to jakies nie do wytrzymania... ja Ci szczerze wspolczuje z ta praca. Zarobisz sie kochana, jesli to mozliwe to moze faktycznie nieco zwolnij i zadbaj o siebie.
 
owlrene-podziwiam Cię.Ja sobie nie wyobrażam na razie powrotu do pracy,zwyczajnie mi się nie chce.
Wlazłam dzisiaj na wage..i szok..kilogram przytyłam przez obżeranie się babkami piaskowymi i biszkopcikami..:baffled:
Na pocieszenie dla wielu z was powiem,że ważę 93kilo i jutro zaczynam dietę 1200kcal.Trzymajcie proszę kciuki bym się nie poddała.
 
owlrene-podziwiam Cię.Ja sobie nie wyobrażam na razie powrotu do pracy,zwyczajnie mi się nie chce.
Wlazłam dzisiaj na wage..i szok..kilogram przytyłam przez obżeranie się babkami piaskowymi i biszkopcikami..:baffled:
Na pocieszenie dla wielu z was powiem,że ważę 93kilo i jutro zaczynam dietę 1200kcal.Trzymajcie proszę kciuki bym się nie poddała.
Ja też stosuje tą diete ja tez hihi :) od dwóch dni. I waga sie nie martw ja waże 98 kg.... :/ koszmar....na szczescie jestem wysoka to nie wygladam jak kulka .....ale jak Godzilla hahaha... to nie jest smieszne :((
 
Ja też stosuje tą diete ja tez hihi :) od dwóch dni. I waga sie nie martw ja waże 98 kg.... :/ koszmar....na szczescie jestem wysoka to nie wygladam jak kulka .....ale jak Godzilla hahaha... to nie jest smieszne :((
Ja jestem niska ale cieszę się bo nie chciałabym wyglądać jak nie które wysokie dziewczyny z dużą nadwagą...takie babo chłopy.Czasami mi się wydaje,że im trudniej jest schudnąć.
To Czarnuszka będziemy śledzić nasze postępy.Klikaj o każdym kilosku zgubionym!
 
Ja jestem niska ale cieszę się bo nie chciałabym wyglądać jak nie które wysokie dziewczyny z dużą nadwagą...takie babo chłopy.Czasami mi się wydaje,że im trudniej jest schudnąć.
To Czarnuszka będziemy śledzić nasze postępy.Klikaj o każdym kilosku zgubionym!
ja sie czasem smieje ze z K wygladamy jak dwoch facetow a nie jak facet z kobita:-D
Mam nadzieje ze do lata troche zgubie. Chcialabym sie wreszcie moc fajnie ubrac. Bo przeciez to ze urodzilam dwojke dzieci nie znaczy ze musze byc gruba co nie....:baffled: i wiesniara na dodatek i zaniedbana. A kiedys jak stosowalam ta diete i biegaam codziennie i chodziam na basen. No to jak biegalam to na brzuchu owijalam sie folia i potem jak szlam biegac to potem taka spocona na brzuchu i duzo mi wtedy z brzucha zeszlo. Nawet mialam talie !!!:-D teraz tez tak robie ale jak cwicze w domu. A TY bedziesz jakis sport uprawiac?? ja bym pochodzila na basen ale nie mam jak :(
 
mam opadniętą przednią ściankę pochwy po porodzie i troche mnie boli:-(
Mnie po pierwszym porodzie bolało przez kilka miesięcy i nie wiedziałam czemu. Może też miałam opadniętą... :baffled:

Blueberry dobrze jest sie upewnic ze nie ma sie alergii na miedz, w razie czego.
A jak się to sprawdza?


Owlrene, nie macie łatwo w tych Stanach :no:
 
reklama
Za leniwa jestem na sport.Spacerki z maleństwem i jakieś ćwiczenia na brzuch za kilka tygodni muszą starczyć(po cesarce nie chcę przegiąć).Pojeździłabym na rowerku ale małej nie posadzę jeszcze w foteliku,więc to odkładam na za rok.To póki co jak przed ciążą skupię się na diecie.Oj..koniec siedzenia przy kompie bo Daga się budzi:)
 
Do góry