reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

Ja jestem na półmetku i 5 kg na plusie z czego połowa to efekt ostatnich 3 tyg :-) nie wiem co mi sie pozmieniało na początku wogóle nie ciągło mnie do słodyczy a od 3 tyg katastrofa tylko ciasta widze prze oczami :sorry2:
 
reklama
Ja jestem na półmetku i 5 kg na plusie z czego połowa to efekt ostatnich 3 tyg :-) nie wiem co mi sie pozmieniało na początku wogóle nie ciągło mnie do słodyczy a od 3 tyg katastrofa tylko ciasta widze prze oczami :sorry2:
Pocieszę Cię , mam to samo :/ mnie przybyło juz 6 kg ...ale obiecalam sobie ze koniec ze slodyczami...dzis naraqzie tylko 2 kostki czekolady zjadłam :-)czasem kisiel mi pomaga
 
Mnie też ciągnie do słydyczy:zawstydzona/y: Też muszę się powstrzymywać, czasem właśnie pomagają mi jakieś inne słodkie zamienniki, jak budyń, racuchy itp.
 
ja już 7kg:szok: na plusie a to 22tydzień z Natalką w sumie 12 kg przytyłam a 20kg schudłam w ciągu 2 miesięcy
ale teraz od 2 tygodni waga lekko spada może to ta dieta cukrzycowa
nie mogę was czytać bo mi nic prawie nie wolno jeść:-:)-:)-(
 
Ja tez na plusie 5kg. Przed ciążą miałam 47 kg więc czuje sie teraz świetnie!! zawsze chcialam przytyć ale jakoś nie dawałam rady:eek: teraz mam nadzieje że zrzucać wszystkiego po ciąży hihi Wcinam słodycze jak głupia i podobnie jak wy pieke ciasta:) I wcinam hihi
 
Ja mam już 10 kilo na plusie ale chyba to nie adekwatne do was,bo z diety 1200kcal wpadłam w szał ciążowego jedzenia:tak:
Właściwie codziennie jem słodkie...właśnie czekam aż mąż wróci ze sklepu z ciastkami kruchymi w cukrze..bo mam ochotkę zanurzyć takie ciastko w herbacie..mniam...!Pocieszam się,że mąż też ma zachciewajki:-D
 
reklama
Do góry