reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

ja po środowym ważeniu kolejny 1kg do przodu:tak::tak::tak: więc już 11kg a plus z Natalią 12 w dniu porodu było a tu jeszcze 12 tygodni szok:szok::szok::szok: strach sie bać
 
reklama
W mojej książce te jest napisane, że te "powietrze" to :
dziecko ok 3,5kg
łożysko ok 0,8kg
płyn owodniowy ok 0,7 kg
powiększona macica i piersi ok 1,5kg
większa ilość pływnó ustrojowych i krwi ok 3kg
zapasy tkanki tłuszczowej ok 3,5
SUMA ok 13kg:shocked2:
U mnie już 7kg do przodu i mam cichą nadzieje ze zamknę się w 16kg:sorry: oby
 
Ja właśnie przytachałam książkę z pokoju, bo chciałam napisać co w mojej jest na ten temat, jest bardzo podobnie, poł kilo różnicy, więc już nie piszę.
W mojej książce te jest napisane, że te "powietrze" to :
dziecko ok 3,5kg
łożysko ok 0,8kg
płyn owodniowy ok 0,7 kg
powiększona macica i piersi ok 1,5kg
większa ilość pływnó ustrojowych i krwi ok 3kg
zapasy tkanki tłuszczowej ok 3,5
SUMA ok 13kg:shocked2:
U mnie już 7kg do przodu i mam cichą nadzieje ze zamknę się w 16kg:sorry: oby

U mnie 9 kg do przodu, jakoś od kilku dni waga się nie zmienia, pewnie po weekendzie pójdzie w górę.
 
No to ja się wczoraj ważyłam u gina i mam 13 na plusie już:confused2: 5,5 kg przytyłam w ciągu ostatniego miesiąca:confused2: Ale na pocieszenie zjadłam wafelki karmelowe na wieczór:-p Dzięki mojemu Ł jakoś tak mi się lepiej zrobiło, bo powiedział, że ja jestem w ciąży i muszę tyć:-p A jak mu powiedziałam, ze co będzie jak nie bedę mogła wrócić do formy sprzed ciąży, to mi powiedział, ze on nie ożeił sie ze mną dla wyglądu:-p słodki jest i kochany jak tak mówi (ciekawe tylko ile jest w tym prawdy hehe;-))
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie:-D Jestem tu nowa, tak sobie czytam o tych waszych dodatkowych kilogramach i okazuje się, że z tą moją wagą nie jest za różowo...tzn ja jestem już na plusie 14 kg a do rozwiązania jeszcze trzy miesiące:szok: Tak naprawdę zaczęłam tyć dwa miesiące temu, przez ostatnie 8 tygodni przybyło mi 8kg!!! Moja waga teraz to 74 kg, mam jednak świadomość,że na tym się nie skończy:-( Chyba przestanę już liczyć:-)
 
Tak podobno 3 trymestr zaczynamy w 28 tygodniu.
U mnie także waga szaleje. I trymestr - 0 kg (na początku nawet kilo schudłam), drugi trymestr 8 kg. A tak się martwiłam, że nie przybieram a wadze. Teraz bardzo bym nie chciała zobaczyć 7 z przodu. Ale w tym tempie to chyba nierealne.:no:
 
reklama
W mojej książce te jest napisane, że te "powietrze" to :
dziecko ok 3,5kg
łożysko ok 0,8kg
płyn owodniowy ok 0,7 kg
powiększona macica i piersi ok 1,5kg
większa ilość pływnó ustrojowych i krwi ok 3kg
zapasy tkanki tłuszczowej ok 3,5
SUMA ok 13kg:shocked2:
U mnie już 7kg do przodu i mam cichą nadzieje ze zamknę się w 16kg:sorry: oby

e tam, optymistycznie zakładam, że więcej niż 12-13 kg nie będzie :happy: :-p
u mnie w 1 trym. +2 kg
w 2 trym. jak dotąd +6
...
;-)
 
Do góry