reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

a mnie teraz waga skoczyła :eek::szok:. Ja mam już 8 kg do przodu. U nas też w butach sie waży i nic nie odejmują... Ale to dlatego że to nie jest aż tak znacząca różnica, a liczy sie przyrost wagi a nie samam waga "dokładna". Wiadomo że ważne czy startuje sie z 40 czy z 80 kg... ale 2 kg w ta czy w ta to już bez różnicy

A dziisaj miałam jeszcze badanie krwi bo cholesterol mi wyszedł za wysoki i gin zleciła badanie tarczycy - bo to może byc z tym związane :eek:
 
reklama
Witam serdecznie wszytkie obecne i przyszłe mamusie :biggrin2:
Mam pytanie jak rozkładał się Wasz przyrost wagi w poszczególnych trymestrach? Wyczytałam gdzieś, że ponoć najwięcej tyje się w drugim. Jak było u Was? Ja zaczynam trzeci i zastanawiam się czego można się spodziewać...
 
Witam serdecznie wszytkie obecne i przyszłe mamusie :biggrin2:
Mam pytanie jak rozkładał się Wasz przyrost wagi w poszczególnych trymestrach? Wyczytałam gdzieś, że ponoć najwięcej tyje się w drugim. Jak było u Was? Ja zaczynam trzeci i zastanawiam się czego można się spodziewać...

Witam
U mnie jest 12 kg do przodu, ech...
W I trymestrze przybyło mi 3,5 kg czyli w II trymestrze 8,5 kg a ile jeszcze nam przybędzie do końca drugiego trymestru ...?? jesteśmy na końcówce 26 tc.
Mam nadzieję,że uda mi się nie przekroczyć 75 kg (zaczynałam od 60 kg).
 
Tez dzisiaj przezyłam lekki szok :szok: od ostatniego wazenia 2 tygodnie temu znowu dodatkowe 1,5kg :wściekła/y:
Cholera tempo niesamowite...wczesniej waga stała w miejscu a teraz oszalała. Tylko skad to się bierze skoro nie puchnę i jem tyle co wczesniej?? Z powietrza? Z drugiej strony dopiero zaczał mi sie pokazywać brzuch bo wczesniej to ledwo wzdęcie było :laugh2:
W ten oto sposób w 29 tygodniu mam 8 do przodu :crazy:
A rozkład? Hmm... 1 trymestr 0 kg, 2 trymestr +6,5kg, 3...kto to wie? na razie 1,5kg ale w tym tempie może być z 7 :wściekła/y:
Ale chyba i tak jest szansa na zamkniecie sie w magicznych 12-13 o czym marzyłam przed ciążą.
 
Koza, dziecko Ci rośnie i w tłuszczyk obrasta :tak:
a tak się zastanawiałam dziś, ile waży dziecko, wody itp ;-) troche tego jest chyba? ;-)
 
Koza, dziecko Ci rośnie i w tłuszczyk obrasta :tak:
a tak się zastanawiałam dziś, ile waży dziecko, wody itp ;-) troche tego jest chyba? ;-)
Haha chyba raczej ja obrastam :-D Bo dziecko to na razie niewiele na wadze przybiera- no napewno nie kilogram tygodniowo :eek: dziecko pod koniec wazy srednio 3,5kg, wody max 2kg do tego macica, cyce :szok: - w sumie jakieś 7kg a reszta to nasze zapasy na okres karmienia. No niestety nie ma sie co oszukiwac, że to w duzej mierze my przybieramy na wadze :sorry:
 
Witam serdecznie wszytkie obecne i przyszłe mamusie :biggrin2:
Mam pytanie jak rozkładał się Wasz przyrost wagi w poszczególnych trymestrach? Wyczytałam gdzieś, że ponoć najwięcej tyje się w drugim. Jak było u Was? Ja zaczynam trzeci i zastanawiam się czego można się spodziewać...
u mnie : I trymestr-1 kg, II trymestr: 9 kg(!!!), III trymestr: o mój Boże az boję sie pomyslec:szok:
 
Haha chyba raczej ja obrastam :-D Bo dziecko to na razie niewiele na wadze przybiera- no napewno nie kilogram tygodniowo :eek: dziecko pod koniec wazy srednio 3,5kg, wody max 2kg do tego macica, cyce :szok: - w sumie jakieś 7kg a reszta to nasze zapasy na okres karmienia. No niestety nie ma sie co oszukiwac, że to w duzej mierze my przybieramy na wadze :sorry:

oj wiem, że moje dziecię nie waży w tej chwili 8 kilo- które mi przybyły Z POWIETRZA :-p
poza tym musi nam się tłuszczyk tu i tam odłozyć, żeby brzuch miał podparcie lepsze ;-)
 
reklama
Do góry