reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

reklama
u mnie z wagą ok, ale z formą tak sobie, więc od września idę na aerobik, dwa razy w tyg - przed ciążą też chodziłam i do tego była jeszcze raz w tyg salsa, no teraz salsę muszę sobie odpuścić ze względu na brak czasu
 
Madzia mając 48kg to chyba nie trzeba ćwiczyć.
Ja też muszę się zabrać za ćwiczenia 8min. Jakoś ostatnio się rozleniwiłam.
Ionka chyba teraz Ty musisz mnie kopnąć w tyłek :) Ćwiczysz?
Ostatnio widziałam twoje zdjęcie i wyglądasz naprawde bardzo ładnie. Nie wiem gdzie te nadmiarowe kg.
 
reklama
Witam dziewczyny po weekendzie!

Piszę aby oznajmić że rzeczywistość powrociła i w sobotę dostałam okres a było tak pięknie:sorry2: Jesteśmy cały czas jeszcze na piersi ale wprowadziłam już słoiczki i i niektóre karmienia się wykluczyły, nie wiem czy miało to wpływ czy nie ale po 5 m-cach od porodu powróciła szara rzeczywistość, zobaczymy ile będzie trwało i po jakim czasie następny. ehhh. A te ćwiczenia 8 min mam zamiar od jutra wprowadzić na brzuch bo tylko do niego mam obiekcje. Mam nadzieję że będę wytrwała.:tak:
 
Do góry