reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

reklama
mi z 28 przeskoczylo na jakies 30 dni :)

co robicie/robilyscie by pozbyc sie zwisajacej skory z brzucha? zaczelam cwiczyc 8 min abs, ale nie wiem czy to skuteczne :) mam miesiac na doprowadzenie sie do porzadku tzn pozbycie sie tej skory
Te ćwiczenia podobno najskuteczniejsze. Ja jakoś nie mam siły się za nie zabierać :baffled:
 
peperka, ale te 8 minut naprawdę działa, wiem po sobie :-)

(żeby nie było: przed ciążą ćwiczyłam, teraz już jestem za leniwa, a poza tym i tak zajebiście wyglądam haha :-p :confused2:)
 
Hej kochane! Jezu, jak ja tęskniłam.. Ale nie mogłam się zebrać w sobie żeby napisać.. Oj, co do formy skoro już tu jestem, to jestem chuda jak nie wiem co.. Wszystko co ubiore to mam luźne! Czuję się jak wieszak.. Błagam, powiedzcie mi jak można troszke przytyć?? W ogóle co tam u Was? Musze chyba na innym wątku tego szukać. :)
 
reklama
Hej kochane! Jezu, jak ja tęskniłam.. Ale nie mogłam się zebrać w sobie żeby napisać.. Oj, co do formy skoro już tu jestem, to jestem chuda jak nie wiem co.. Wszystko co ubiore to mam luźne! Czuję się jak wieszak.. Błagam, powiedzcie mi jak można troszke przytyć?? W ogóle co tam u Was? Musze chyba na innym wątku tego szukać. :)
No zauważyłam że znalazłaś główny wątek :) no sporo czasu Cię nie było-Co do formy ty za chuda ja jeszcze za gruba :) i też nie wiadomo co począć bo mały przy cycu!!!
 
Do góry