reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

Ionka chyba teraz Ty musisz mnie kopnąć w tyłek :) Ćwiczysz?
Ostatnio widziałam twoje zdjęcie i wyglądasz naprawde bardzo ładnie. Nie wiem gdzie te nadmiarowe kg.

eeeeeeeeeeeeeeeee nieeeeeeeeeeeeeeeeee........... lenię się.
jedynymi ćwiczeniami są szybkie spacery, ale naprawdę to jest taki bardzo szybki marsz.

no ale dzięki za komplement :-) nadmiarowe są cały czas 3...
 
reklama
Oto nadszedł dzień na który długo czekałam- moja waga pokazała dzisiaj 59,9!:tak: Po długiej drodze jaką przeszłam mam się czym pochwalić. W ciąży przytyłam 27 kg. Teraz ważę znów 60- uff:tak: Nie karmiłam piersią, schudłam. Cieszę się i kibicuję wszystkim mamom które jeszcze walczą z wagą. Mi się udało:tak::-) Jestem z siebie dumna. Z 87kg zleciałam do 60.

ps. jeszcze 3kg muszę zgubić, ale cel podstawowy osiągnęty:tak:
 
reklama
Do góry