reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

o rany dziewczyny kiedy wy macie czas ćwiczyć, ja to nie wiem kiedy poprasowac, czy obiad zrobić :szok:. A ja 3 dni po porodzie miałam wagę sprzed ciązy i co i guzik ani 1 kilograma nie schudlam od tamtej pory :no: a nawet chyba z 0,5 przytyłam :angry:.
Jak w ciąży przytyłam mało i nie miałam żadych zachcianek a wrecz prawie jadłowstręt tak teraz jem cały czas i wiecznie głodna jestem :angry:
No i kurde w biodrach wchodze tylko w 2 pary spodni starch ale w pasie wszystkie dobre i co z tego jak nie wcisne ich na siebie i nie mam prawie w czym chodzić :crazy:
 
reklama
Tak jak przypuszczałam- mam zakwasy awet na szyi.:szok: ale zaraz robie powtórke :-)
Ionka ruszaj dupsko, ale już :-D
Marela ja poprostu nie prasuje :-), a obiadu nie gotuje codziennie. Ja na przykład piekę schabik i on jest na 2 dni- już mniej roboty.
Biegać chodzę jak mąż jest w domu. Wtedy karmie młodego i tata może się wykazać.
A ćwiczenia to bez problemu robie, kiedy Przemek śpi lub sam się zabawia w leżaczku.
Da się tylko trzeba się zmobilizować. Ja się zmotywowałam, jak okazało sie, ze wcodzę tylko w dwie pary spodni sprzed ciąży. W nogach i biodrach wychodzę, ale nie mogę brzucha dopiąć :baffled: Dziwne bo mam 1 kg mniej niż przed ciążą.
 
Ja wvzoraj zaeczełam jazde z hula hopem:) czekam na pogodę i wybywam na rolkI:)No i za a6w sie musze wziąźć
 
ło bosze ze wam sie chce :-D
A przed ciąża nie ma sensu chudnac bo jak organizm zakoduje ze jest brak kalorii to w ciazy pozniej wiecej sie tyje. Mysle ze wiedza o co chodzi te babeczki które sporo schudły przed ciaza. Pewnie gdyby nie takie plany to bym sie zabrała za siebie ale sensu w tym nie widze w tym momencie :sorry2:
 
nawet najlepiej sie spala po 45 minutach a na hula hop ciezko utrzymac stale tetno przez conajmniej 20 minut
ja tam czekam na bieganie albo spinning
 
Ramari zaczynam od jutra :tak:

Koza- ja przed ciążą schudłam 8 kilo a w ciąży przytyłam 14 ;-) więc az tak się ta teoria chyba nie sprawdza :happy:
 
hello :-)
ja zaczelam niby to hula hop, ale co z tego jak krecic nie umiem :-D

waga dzisiaj pokazala 67 kg ! -> 3 kg mniej niz przed ciaza :-)
w talii mam 80 a na wysokosci pepka w najgrubszym miejscu 94 :eek:
 
reklama
ja przed ciążą schudłam 9 kg a przytyłam 27kg w ciąży więc u mnie się sprawdziło:/

a moje dzisiejsze wymiary w talii 78cm , a w pępku 90cm

zaznaczam że mam 16 kg do zrzucenia! do wagi sprzed ciąży :(
obecna waga 67kg
 
Do góry