reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

reklama
dlaczego słodycze tuczą?!?! echhhh - czy nie moze być na odwrót - warzywa tuczą a słodycze nie? :-D:-D:-D ja tam za czekoladą nie przepadam ale białą to bym chyba ze 2 tabliczki zjadła hehe

apropos... czy biała czekolada uczula??? bo ta normalna to tak bo i kakao uczula - ale czy biała??:dry::dry::dry:
 
Czarnuszka nie krzycz na mnie..bo się zamknę w sobie:-D
Ja przed ciążą( jak już wspominałam wiele razy )schudłam 32kilo i doskonale wiem,że gdybym spięła dup*ko to znowu by się udało.Tylko dzisiaj doszłam do wniosku,że nie będę liczyć kalorii i zabraniać sobie małych grzechów.Cały pic polega na tym by po prostu zdrowo się odżywiać.Ze spokojem zatem zjadłam serek wiejski z ogórkiem i pieczywem chrupkim na śniadanie.Jak zgłodnieje to mam jeszcze zupe kapuścianą(dietetyczną) w garnku.Na obiad zrobię ziemniaczki z surówką z kapusty i oliwy i po gołąbku ze słoika.Jak mnie w sklepie podkusi na czekoladę,to kupię i tyle.
 
O NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! krzycze na Ciebie całym gardełm !!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry: to są moje krzyki łobuziaro jedna !!!

hehe swoja droga mnie tez strasznie ciagnie. Ale wejdź sobie na strone Vitalii i tam sie zaloguj ( ja juz jestem ) i jak czytam niektore dupy schudly po 30 kilo jedna to nawet 50:szok: to wierze ze i mi sie uda i to mi dodaje motywacji !!

Hej,
Czarnuszka a powiedz, kupiłaś jakąś diete na tej Vitalii?
 
Czarnuszka nie krzycz na mnie..bo się zamknę w sobie:-D
Ja przed ciążą( jak już wspominałam wiele razy )schudłam 32kilo i doskonale wiem,że gdybym spięła dup*ko to znowu by się udało.Tylko dzisiaj doszłam do wniosku,że nie będę liczyć kalorii i zabraniać sobie małych grzechów.Cały pic polega na tym by po prostu zdrowo się odżywiać.Ze spokojem zatem zjadłam serek wiejski z ogórkiem i pieczywem chrupkim na śniadanie.Jak zgłodnieje to mam jeszcze zupe kapuścianą(dietetyczną) w garnku.Na obiad zrobię ziemniaczki z surówką z kapusty i oliwy i po gołąbku ze słoika.Jak mnie w sklepie podkusi na czekoladę,to kupię i tyle.
a co robilas ze tak duzo schudlas ??
 
Hej,
Czarnuszka a powiedz, kupiłaś jakąś diete na tej Vitalii?

Nie nie kupowałam i malo kto z zalogowanych tam kupił ja. Jedne chhudna ze swoja wlasna dieta np 1000 kcal albo na innych dietach. I serio jak widze ze nietore schudly po 30 kg to az dostaje powera i tez chce :)) pisze sie tam pamietnik. Jak jestem glodna to zaraz wpisuje to do pamietnika i inne dziewczyny przemawiaja mi do rozumu hehe. Dieta na Vitalii kosztuje nie mało szczerze mowiac a ja wiem co jest zdrowe i chyba wystarczy mi moja wiedza. Ja wole poszukac w necie jak czegos nie wiem a nie kupowac diete za miesiac 50 zł.. :/
 
wiecie dziewczyny ale te diety czasami niestety w sumie dużo kosztują, chodzi mi konkretnie o składniki gdyby chciało się być na takiej diecie od A do Z, i robić takie potrawy jakie oni wymagają itp. no i są czasochłonne w robieniu przygotowaniu itp.
 
To ja się pochwalę, że jestem już o 12 kg lżejsza :-) tracę 0,5 kg na dzień:-) Dzięki Ci anemio i synu głodomorze :-)
 
kurczę a mi waga padła bateria znaczy sie i niewiem ile, ale codzienne ćwiczenie na orbitreku po ok 50 minut napewno robi swoje no i dieta, aaa i powiem wam to aqua slim co sie wlewa do wody naprawde hamuje głod, dziennie potrafie zjesc bulke razowa i galaretke z kurczaka, banana i aktivie wypic
 
reklama
z własnego doświadczenia wiem, że obok ćwiczeń powinnam jeść 5 porcji dziennie... paradoksalnie przemiana materii sie uregulowuje doskonale... tylko kiedy i jak jeść te 5 porcji?? echhh czasem ze śniadaniem mam problem ;P
 
Do góry