reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do formy :) WAGA

:) :) :) właśnie jabłka i dużo picia to na pewno rozluźnią ja do tej pory wagę mam na plusie 4kg w 20 tyg ogólnie taką jak nim zaszłam w ciążę  jeszcze z garderoby nie wyrosłam :)
 
reklama
Kurcze dziewczynki to wy mało przytyłyście ja mam już 8 kg do przodu a brzuch ja piłka zreszta widziałyście na fotkach :D

Ale na szczęście nie mam zaparć , może raz miałam jakiś tam problem ale tak to wszystko ok!!
Dzisiaj byłam rano na pobraniu krwi i oddałam mocz do badania!!
Zobacze popołudniu jak tam moje czerwone krwinki czy nadal tak dobrze :D jak na początku ciąży??
 
Dziewczyny a ja od początku ciąży przytyłam 2,5 kg.
Martwię się że trochę mało ,teraz będę u gina to muszę poruszyć ten temat.
Wogóle czasami chce mi się strasznie jeść a nie mogę bo po jedzonku mam spięty brzusio i się zle czuję.
Wogóle jeszcze przed ciążą miałam kłopoty z jelitami i musiałam uważac co jem, a teraz te problemy tylko się nasiliły.
jakos przetrzymam :)
 
Karolla - spokojnie ja też mam brzucho duży już nawet zrobiłam 2 zdjęcia samego brzucholka ale muszę poprosić szwagra żeby mi zgrał a chcę jeszcze pstryknąć siebie w całości z buzią - jak wrzucę to zobaczysz, że nie jesteś osamotniona ja też mam brzuchalek spory ;D ;D
 
Misia_q święte słowa - ja to chodzę taka dumna jak paw ;D ;D z tym brzucholkiem a co w końcu jest się z czego cieszyć ;D ;D

Któregoś razu jedna z babek w mojej pracy zapytała mnie dyskretnie czy "wpadłam" :-[ :-[ no beszczelne babsko - ja 30-ka na karku bezdzietna to by było raczej trochę dziwne a jeśli nawet do wiekie g....no ją to interesuję, ale mi baba podniosła ciśnienie ale z uśmiechem na twarzy odpwiedziałam że zaplanowane co do dnia, godziny i pozycji łóżkowej ;D ;D ;D
 
Ja też nie garbie sie aby ukryć brzuszek wrecz przeciwnie wypinam sie i wyginam!!
Jak byłam w lipcu na pobraniu krwi to babka w okienku spojrzała na skierowanie i spytała czy to ciąża
a dzisiaj patrzy na skierowanie morfologia i mocz, patrzy na mnie i mówi do koleżanki zapisz że to ciąża przy tej morfologii
ha ha już widać gołym okiem nasze brzucholki!!
 
reklama
Właśnie - nawet nie sądziłam, że będę dumna ze swojego brzuszka ;D

Misia - a babsko rzeczywiście nadzwyczaj beszczelne było :-[ :-[
 
Do góry