reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do formy mamuś czerwcowych :) Wątek mobilizacyjny

Irma, masz rację. Ja też chcę, żeby Marcinek miał rodzeństwo. A że 30 już dawno mi stuknęła, więc czas najwyższy pomyśleć o drugim bobasku. U nas w szkole rodzice pierwszaków to przeważnie dwudziestoparolatki. Jak Marcinek pójdzie do pierwszej klasy, ja już będę miała 37 lat!!! Tak więc najpierw drugi bobas, a później dbanie o linię:) (żeby było na temat:))))
 
reklama
własnie - ja mam podobnie..z jednej strony lubie siebie taka jaka teraz jestem z ta waga..i wygodnie mi samej z Klaudia- juz tak wiele rozumie i jest madra ..nie trzeba non stop przy niej sie cackac..Lubie tu ..szczegolnie teraz zostawic mała na cała noc ..a samej powłóczyc sie z mezem..ze znajomymi..wrócic chwiejnym krokiem i nie martwic sie o Klaudie..Tak beztrosko mi sie zyje tu w Pl...
no, ale poki co mieszkam w UK..a tam moje zycie ogranicza sie do domowych spotkan ..ewent. wyskoków z mała:-D
Ja tez mam siostre ..zawsze marudziłysmy mamie, ze chcemy jeszcze brata albo siostrę- nawei imie maiłysmy wybrane(michał badz marta:-Di tu byłysmy zgodne:tak:...ale rodzice sie juz nie zdecydowani na 3;/....wiec z własnej wygody ..takze nie chce pozbawiac Klaudii rodzeństwa..a jak juz pisałam- jak teraz sie nie zdecyduje..w przeciagu tych dwóch lat..to po powrocie-gdzie zycie bedzie wygladało podobnie jak teraz(no plus praca;-))- ale i wiekszej pomocy rodziny -..swobody dzieki temu!...to ja juz sie nie zdecyduje..No wiec czuje lekki nacisk:dry:
 
ja mam po ciazy 3 kg wiecej i jakos nie chce byc mniej
a zeby byc bardziej zbita, to zacezlam sobie joge cwiczyc i o wiele lepiej sie czuje:)
troche tez na rowerku jezdze:)))
 
co do dzieci to macie rację. Mi w przyszłym roku stuknie 30. Nie chcę, żeby Ola kiedykolwiek została sama. Rodzeństwo naprawde jest przydatne. Ale wracając do tematu, ja musze troszkę zbic wagi bo jak teraz nie mogę zbic kg to co bedzie póxniej :sorry2:.
 
Wlasnie im czlowiek starszy tym gozej zrzucic...Widze po mojej mamie...znajomych...a nawet po sobie samej...Ale u mnie sukces...od kilkunastu dni waga trzyma sie przy 60,5-60kg :) Dzis 60 rowne :) a wieczorem bylo 60,2 kg :-)
No i tak juz musi zostac...:tak: tzn.jeszcze dwa kilo i bede zadowolona...wiecie co mnie strasznie razi...to ze mam taka wielka lape...normalnie jak facet kuzwa !!!:wściekła/y:
 
Pati, ja jakoś nigdy na żadnym zdjęciu nie zauważyłam, żebyś miała "wielką łapę":) A teraz jeszcze zrobiłaś sobie żelowe pazurki, więc już na pewno Twoje dłonie wyglądają bardzo kobieco:)
 
reklama
hmmm...to ponad tyg.zaczelo podchodzic powietrze...po dwoch juz powinnam dopelniac...jakos mi to niegralo bo przed urlopem powinnam znowu dopelnic wiec na miesiac wyszloby mnie prawie 100 euro...pierdziele taki interes..wiec sciagnelam bo juz moje troche odrosly i teraz "podlecze"swoje i bedzie gitara :-)
 
Do góry