reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do formy mamuś czerwcowych :) Wątek mobilizacyjny

reklama
A ja chce doniesc, ze schudlam bez zadnej diety prawie 3 kg - nawet nie wiem kiedy... i w nagrode kupilam sobie dwie pary spodenek ... pierwszy raz w zyciu i to tylko dlatego ze tak duzo czas spedzimy na plazy:-)
 
Fredka bynajmniej - ja zawsze w spodniach wiec roznica dosc znaczna jesli chodzi o dlugosc nogawek;-)

Kasia do wagi nie wrocilam - ciagle +3 ale jakos za bardzo nie ubolewam. Pomalutku wroce a jak nie to tez tragedii nie bedzie:-) A jak tam z tym u Ciebie?
 
Wagowo mniej więcej jest stan wyjściowy (ale był to wyższy pułap niz przy pierwszej ciąży), ale gabarytowo porażka (ach te uda!). Chcę zrzucić 6kg i będzie super;-)
 
no no dziewczynki jestem z Was dumna!!!
GRATULUJE!!!!!!!

a ja tu w UK musze kupic sobie wage..:sorry2:...ale powiedzmy,z e jak z jedzeniem sie jakos tam kontroluje by utrzymac wage...tak..%..czyli alkohol...- drinaski..likierki....+palna do(jak na wczasach:D:) no i az strach pomyslec co tam na wage wskoczy..a juz wogole co ze mnie " wyrosnie":-D
 
No a ja muszę się w końcu pochwalić że to co było niemożliwe od bardzo długiego czasu w końcu nastąpiło i nie wiem jak wagowo bo nie mam wagi ale mierzyłam się centymetrem i w pasie mniej o 6 cm a w biodrach o 5 cm:tak::tak::tak::-D:-D:-D:-DMąż mówi do mnie że muszę garderobę wymienić bo wszystko na mnie wisi a ja jak narazie tylko kolejne dziurki w pasku dorabiam:laugh2:
 
reklama
Do góry