reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy i urody po porodzie

reklama
Ja tez juz po pierwszej miesiaczce, krwawilam 4 tygodnie z przerwami a okres dostalam po 5tyg i 3 dniach, strasznie obfity tez bezbolesny i jak oluska co 2 godziny trzeba bylo zmienic podpaske caluuuutka we krwi i to te na noc mialam, wieksze od normalnych :no: okres mialam tyle co przed ciaza, 5 dni.
Dolly19 na narty jadę i już sie doczekać nie mogę :) czuję się na siłach ale zważywszy na to ze jestem po cc wolałam poradzić się lekarza czy już mi nic nie grozi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nikola z moja mamą albo teściową zostaje :) pewnie do Białki Tatrzańskiej pojedziemy, blisko mamy a i warunki dobre jak na Polskę. Ale wybieramy sie tylko na jeden albo dwa dni, taki chwilowy odpoczynek od rodzicielstwa :-)
 
A u mnie powrot do formy raczej sie skomplikowal sam i niewiedziec czemu

Waga przed zajsciem 89, 5
Do konca ciazy wzrosla do 112,5 [na plusie 23kg]
Spadala sobie pierwsze 3-4 tygodnie ladnie - spadla do 97 kilo .. Noi wlasnie tu zaczely sioe schody... w gore.. :/ Na dzien dzisiejszy +3 kilo - rowna setka :///
Lekarka mowi ze mam pol roku na zrzucenie - jak sie cycem karmi to tak jest mniej wiecej - i ze moja tarczycza tez nie pomaga bo napewno hormony skacza :///
Tylko czemu skurat ja mamz awsze pod gorke :/
Najchetniej bym rzucila 'cycowanie' gdzies wziela sie za diete ostra i cwiczenia - tylko za badzo mi zalezy z drugiej strony zeby karmic jak najdluzej :(
 
emotion_sickness, trzymam kciuki za Twoją silną wolę :)
ja z kolei zrzuciłam kilosy ale pupa płaska na maxa się zrobiła i brzuch sflaczały :wściekła/y:
Chcę zakupić stepper...Czy któraś z Was może coś polecić???
A poza tym koleżanka poleciła mi kulki Gejszy :tak: Czy ktoś wypowie się na ten temat?
 
Ostatnia edycja:
Emotion nie tylko ty masz pod gorke, ja niestety mam cale 10 na plusie ale to nie jest najgorsze. Moj ogromny brzuch ktory wylazi mi ze wszystkiego ja tez nie naleze do tych co gubia kilogramy nie wiadomo jak i gdzie

Sandrik ja o kulkach nie slyszalam, tylko tu sprzedaja takie kuleczki dla kobiet po porodzie na wzmocnienie miesni pochwy ale nie wiem czy to to samo. Ja zaczelam cwiczyc z pilka taka duza, i to daje dosyc dobre efekty ujedrniajace, a rowerka stacjonarnego nie polecam. Jezdzilam ok 4 tygodni, 3-4 razy w tygodniu i nic nie widze moze za malo efektywnie nie wiem
 
reklama
Do góry