reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do figury sprzed ciąży

Dziewczyny a jakie ćwiczenie polecacie na brzuch i uda ?? Jak na razie ja skaczę na skakance, ale muszę coś innego zacząć robić tylko nie wiem co.

maxwell jak fajnie że już tyle spadłaś ehhh szkoda że ja nie mogę tego dukana.
 
reklama
Dziewczyny - jak tam Wasze diety?
Szczególnie jestem ciekawa Ciebie, Phelania:-p:-)
Ja na razie z wagą stoję w miejscu na 82,6kg..ale czuję sie, jakbym miała dostać @..więc pewnie dlatego;-)
 
u mnie 2 kg w tydzien na planie od dietetyczki:) więc fajnie, choc wczoraj i dzis jadlam normalnie bo dziciaki ciut chore.. wic ważniejsze zajmowanie się nim niż szykowanie jadłospisu itp.
 
U mnie waga od ostatniego ważenia stoi w miejscu, można powiedzieć że się głodzę bo zjadam troszeczkę i odstawiam żeby nie zjeść za dużo ale powiem szczerze że nieraz mam ochotę rzucić się na lodówkę :zawstydzona/y: Od 2 dni nie skacze na skakance bo przegiełam raz i brzuch mnie zaczął strasznie boleć w okolicy szwa po cc.
 
he he wy tutaj o odchudzaniu a ja z dnia na dzień jestem coraz mniej zadowolona z mojej wagi - i tutaj was zadziwie !bo jest za małą! waże obecnie mniej niż przed ciążą, bo 50 kg przed ciążą ważyłam 54kg na początku ciąży 51kg. Nie wiem jak bym teraz wyglądała jakbym karmiła piersią - chyba wogle bym nie wyglądała bo bym zanikła. Moja dieta to ledwo 3 posiłki dziennie ( 2kromki chleba na śniadanie, troche obiadu, i 2 kromki chleba na kolacje ) do tego masa słodyczy, bo jedyne na co mam ochote to słodycze. Nawet na śniadanie czy obiad nie mam ochoty:( chętnie bym coś przytyła bo wszystko na mnie wisi. Spodnie sprzed ciąży zjeżdzają mi z d...y. staniki wiszą na cyckach, masakra!
 
he he wy tutaj o odchudzaniu a ja z dnia na dzień jestem coraz mniej zadowolona z mojej wagi - i tutaj was zadziwie !bo jest za małą! waże obecnie mniej niż przed ciążą, bo 50 kg przed ciążą ważyłam 54kg na początku ciąży 51kg. Nie wiem jak bym teraz wyglądała jakbym karmiła piersią - chyba wogle bym nie wyglądała bo bym zanikła. Moja dieta to ledwo 3 posiłki dziennie ( 2kromki chleba na śniadanie, troche obiadu, i 2 kromki chleba na kolacje ) do tego masa słodyczy, bo jedyne na co mam ochote to słodycze. Nawet na śniadanie czy obiad nie mam ochoty:( chętnie bym coś przytyła bo wszystko na mnie wisi. Spodnie sprzed ciąży zjeżdzają mi z d...y. staniki wiszą na cyckach, masakra!

Moege Ci oddac :):):) pare kilo...


zazdroszcze figurki!!
 
he he wy tutaj o odchudzaniu a ja z dnia na dzień jestem coraz mniej zadowolona z mojej wagi - i tutaj was zadziwie !bo jest za małą! waże obecnie mniej niż przed ciążą, bo 50 kg przed ciążą ważyłam 54kg na początku ciąży 51kg. Nie wiem jak bym teraz wyglądała jakbym karmiła piersią - chyba wogle bym nie wyglądała bo bym zanikła. Moja dieta to ledwo 3 posiłki dziennie ( 2kromki chleba na śniadanie, troche obiadu, i 2 kromki chleba na kolacje ) do tego masa słodyczy, bo jedyne na co mam ochote to słodycze. Nawet na śniadanie czy obiad nie mam ochoty:( chętnie bym coś przytyła bo wszystko na mnie wisi. Spodnie sprzed ciąży zjeżdzają mi z d...y. staniki wiszą na cyckach, masakra!

Podobnie jak izi mogę Ci oddać parę kilo :-)
 
reklama
Do góry