reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powozy naszych maluszków :)

Jeśli chodzi o spacerówki to ja się chyba na chicco multiway zdecyduję w swoim czasie, znajoma miała i bardzo fajny ten wózeczek mi się wydaje.
 
reklama
nadiaa - mi się podobają czernie i szarości... wiem, że to takie smutne kolory - ale takie właśnie lubię. Zawsze można rozweselić zabawką czy kocykiem. Evo widziałam czerwone a Igo - ciemnoszare. Jeszcze pojadę sobie do innej hurtowni to może będą mieli inne kolory - bo jednak na żywo wygląda zupełnie inaczej. Ten evo był taki pomarszczony na siedzisku spacerówki i budka nie była taka "jędrna" tylko sflaczała...
 
monia - lubię jak mam wszystko sterczące :) niestety z racji upływu wieku u mnie na niektóre rzeczy działa siła grawitacji - więc ratuję się czym mogę... :tak:
 
haha i jak ja mam teraz iść oglądać wózki, zamiast patrzeć na co trzeba to będe oceniać czy cos jest wystarczająco sterczące,a nie sflaczałe :-D:-D:-D
 
e-de super określenia ;D przy wyborze zwrócę uwagę na sflaczałe i sterczące :D:D mnie też podobają się ciemne kolory więc nie szkodzi :)
 
e-de normalnie pokazałaś inne spojrzenie na wózki :-D:-D:-D

Ja ostatnio też miałam okazję przyjrzeć się i Evo i Igo (monia na Ściegiennego w tym sklepie dzieciowym mają oba) i jak dla mnie zdecydowanie Igo, choć i tak nie jest bez wad, ale to raczej niemożliwe.
Przede wszystkim nie widzę sensu mnóstwa zamków w Evo, przy gondoli. No i mnie się ta rączka łamana bardzo nie podoba.
Igo fajny zgrabniutki, butka mogłaby nie być przyklejona do spacerówki ale cóż...

Oba się świetnie składają, łatwo i w małe rozmiary. Siedzisko od spacerówki po złożeniu jest płaskie więc nawet w małym samochodzie nie powinno być problemu ze znalezieniem miejsca na wózek. Rozłożyć można jedną ręką.
Ceny uważam też nie mocno wygórowane jak na wózek tej klasy.
Kolory to rzecz gustu, ja swoją spacerówkę mam czarną - i innej bym nie zakupiła.

Love stan wózka Cię zadowolił ? Bo pamiętam że Ty niezłą okazję upolowałaś w sensie cenowym.
 
reklama
spieszę donieść.....

WÓZEK KUPIONY!!!!!:rofl2: a raczej zamówiony, ale najważniejsze że już go robią.
wygrał.... tam ta ra tam tam tam..... JEDO FYN 4DS MEMO :-) oto i on http://www.mooby.pl/wozki/jedo-fyn-4-ds-memo.html
kolor 227
plus fotelik z tej samej firmy.
czarny stelaż, felgi i srebrna obwódka wokół felg.

hurrraaaaa!!! hurrraaaaa!!! wreszcie! :)
tak jak magdzia pisała... uważam że niedoskonałości starszego modelu (buda przepinana) zostały naprawione. wygląda pięknie. i producent pomylił się o 2cm (78cm ma gondola, 20cm głęboka, 34cm szeroka)

11293259-wesoa--a-skoki-emotikony-w-powietrzu.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry