reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powozy naszych maluszków :)

reklama
mvsza powiem Ci tak ,ze teraz jestem zadowolona :D
Udalo mi sie pieknie wvgrac licvtacje ...(790zl+80nkurier)
Jak przvszedl do pierwsze wrazenie srednie :cool:
Bvl mega brudnv i nie zadbanv do tego oba tvlnie kola przebite i pekniete oponv.

Zrobilam halas i w poniedz maja bvc nowe kola z dentkami + pompka gratis i oslonki na pasv spacerowki bo mialv bvc a nie bvlo..

Woz wvpralam po swojemu 3X pozadnie,wvszorowalam kazdv centvmetr i teraz jest pieknv :-):-):-):-)
(Gondola bvla nowa ,fotelik w dobrvm stanie .Tvlko spacerowka zaniedbana bardzo)

Zrobie fotki w poniedz jak przjda te nowe kola.

monia - piekniutki ten woz !!! GRATULACJE :-):-)
 
no i ja się pochwale zamówiłam wózeczek
Monia - widziałam na żywo twoj kolor i jest przepiękny....iiiiiiii zamówiłam ten sam - cudo poprostu !!!
przede mną dwie osoby też brały JEDO w tym jedna tez ten kolor a druga nie dosłyszałam;-)

a tak z ciekawości jaka cena u Ciebie?
 
Witam się. Podczytuję ten wątek, gdyż mimo, że jestem lipcówką nadal nie mam pojazdu!! :/ A "moje" czerwcowo-lipcowe mamy juz zapomniały o bolączkach kupowania wózka... Stąd wkradłam się tu.
Pomyślałam sobie, że tutaj znajdę podpowiedź do wymarzonego wózka (bo idealnego, wiemy, że nie ma
sorry2.gif
).

W zasadzie mam swoje typy, tylko się zdecydować nie mogę:

Dwa typy nr 1 to bebetto luca i baby design lupo comfort (zwykłych już ciężko kupić...)
i typ nr 2 roan teo.

Moje typy są ograniczone z tego względu, że mam wąską windę i wózek nie może być w żadnym miejscu szerszy niż 60cm. Ponadto ja jestem wysoka - 180cm, więc nie chcę się zginać do samej ziemi do mojego maleństwa
biggrin.gif
No i jeszcze żeby nie był za ciężki i za duży po złożeniu - będzie lux.

Czy któraś z Was może się wypowiedzieć co do powyższcyh - za - przeciw? :tak:
 
ja w tygodniu będę zamawiała wózek juz nie mogę się doczekać :-D a oto on Hepciu006-Extra.jpg

ariena87 ja niestety nie mogę pomóc ;)

dziewczyny gratuluje udanych zakupów :-)
 

Załączniki

  • Hepciu006-Extra.jpg
    Hepciu006-Extra.jpg
    32,8 KB · Wyświetleń: 41
magdzia hahaha, łądny kolorek, co? :tak: ja zapłaciłam 1550zł plus 269zł za fotelik. ponieważ wybrałam czarny stelaż, mam czarne felgi (szprychy tylko w białych i srebrnych stelażach). 1440zł kosztowała wersja poprzednia.

ariena bebetto jest fajny, ale ma jeden minus...słyszałam że się często psuje i jest sporo reklamacji. ale podejrzewam, że dużo zależy od użytkowania. widzę czasami, jak niektórzy szarpią tymi wózkami to nie ma się co dziwić. baby design kiedyś rozważałam, ale nie przemówił do mnie na stronach internetowych, więc nawet się nie przyglądałam w sklepie. sorki, nie bardzo pomogłam :sorry:
 
monia- no kolorek swietny, ja zamowilam z szarym stelazem i szprychy, dalismy 1500zl fotelika dalej nie mamy;-) ale koles w sklepie mówił , że te Maxi Cosi Citi SPS (co niby produkowane po 2011 moga miec wadliwe zapiecie) są wszystkie sprawdzane przed sprzedażą (u producenta i u nich na miejscu) wiec chyba mimo wszystko sie na niego zdecydujemy. teraz wszystkie zamawiane u producenta są już sprawne bo zdąrzyli powymieniać co trzeba
 
reklama
magdzia- ja mam maxi cosi citi SPS i dzwoniłam tam do serwisu, Pan mi dokłądnie powiedział co mam sprawdzić, tylko nie miała w tamtej chwili fotelika przed nosem, więc zadzwonie jeszcze raz:) Ogólnie chodzi o 3 spręzynki w zapięciu i ich ułożenie, jeżeli są tak jak mi mówił to jest ok ,a jak inaczej to albo mogę in posłac fotelik i wynienią, albo mi poślą kurierem zapięcie i samemu można wymienić:) Ja mam akurat ten fotelki robiony na poczatku tego roku więc wolę dmuchać na zimne, bo to chodzi o bezpieczeństwo. Sprawdzenie tego trwa przecież chwile :)
 
Do góry