reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powozy naszych maluszków :)

super magdzia! dzięki! chyba producent wyciągnął wnioski dot. budy :-) jadę w czwartek. jak mi potwierdzą tą budę... to się nie zastanawiam. bo to jedyna rzecz, która mi tam nie pasowała.

***
dziewczyny jakie koła są lepsze? na szprychach, czy felgi?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Monia - tu masz dobry opis tej wersji memo Jedo Fyn 4 DS Memo - Wózki - Mooby Z ta osobną budą naprawde fajna sprawa. Wogóle wozeczek baaaardzo mi się spodobał zgrabny , skretny dobrze wykonczony, fajne kolorki do wyboru. jedyne wady jakie o nim w wczytałam to zacinający się hamulec (faktycznie cięzko chodzi) ale myśle że to kwesta wprawy no i że jest dosyć duzy po złożeniu - ale my mamy combi to bez problemu się zmieści;-)
a myslałaś o foteliku samochodowym do niego? jaki bys brała? bo pasują napewno maxi cosi, cybex aton i cos tam jeszcze....
 
magdzia zastanawiam się nad fotelikiem maxi cosi.... ale nie ukrywam, że ten jedo berbero (bodajże taka nazwa) też wchodzi w rachubę
 
Monia- a ja chyba znalazłam fotelik MAXI COSI CITI SPS . ma 4 gwiazdki w testach bepieczenstwa a nie jest jeszcze taki drogi (ja znalazłam za 370zł) Bo ten Jedo berbero to żadnych testów nie ma:/ aaa i ten maxi cosi jest lekki wazy tylko 2,7 kg!!!

A jaki kolor Ci sie podoba wózeczka? tylko poogladaj sobie próbniki materiałów w sklepie bo na stronie niektóre wyglądają znacznie lepiej a na żywo średnio
 
no właśnie dla tego wrzuciłam informację, bo w sklepach raczej mają właśnie większość tych wadliwych a jak sie kupi np. używany to nie ma kłopotu. Wycofują wszystkie od 1 czerwca 2012 to wątpię że w sklepach mają starsze.
 
magdzia wózek... kolor 227 chyba. taki szary z fioletowym środkiem :-) widziałam na żywo i jest pieeeeeeekny!
jeśli chodzi o fotelik, to kwestia testów jest taka, że polskich firm nie stać jest na ich robienie. stąd atestowane są tylko zagraniczne foteliki. to wcale nie znaczy, że fotelik nie spełnia swojej funkcji. natomiast jak (nie daj boże) coś się stanie, to czy fotelik z atestami czy nie... ajjj, no ja mam swoje zdanie na ten temat.
 
reklama
Witajcie, po przeczytaniu wszystkich postów dot. powozów dla naszych maluszków zapytałam o opinię o Jedo Fyn Memo i szukałam dalej, rozważałam Bebecar vectro at(miałam już stylo at), maxi cosi mura 4 i mutsy ego, i wiecie co w ostatnią sobotę zakupiłam właśnie pierwszy oglądany czyli jedo fyn memo kolor 302 śliczny czekoladowy wraz z fotelikiem i śpiworkiem (dostaliśmy gratis) i mam nadzieję, że sprawdzi się jak bebecar, czyli po moich wiejskich wertepach da radę. Wygląda bardzo podobnie jak bebecar, ma dużą gondolę, duży kosz na zakupy, regulowane oparcie w gondoli. Zobaczymy. Muszę czekać 4 tyg., a to akurat dobry czas, bo zdąży się wywietrzyć. Trzymam kciuki za wasze wybory i powodzenia w zakupach!

Zapomniałam dodać, że zależało mi na małym stelażu, i jedo mieści się idealnie w bagażniku mojej małej hondy jazz!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry