reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powozy naszych maluszków :)

reklama
No fotelik z jedo berbero do kompletu. Poprzednim razem miałam też do kompletu z bebecar.
Myślę, że będzie ok. Z tego co pamiętam, to za długo w nim maluszek nie pojeździł, bo rósł jak na drożdżach i sprawdził się.
Kolejny wybraliśmy firmy Ramatti i polecam, bo ma 2 lub 3 pozycje do spania i mały prawie sobie leżał w aucie, sprawdził się rewelacyjnie i bardzo atrakcyjny cenowo. Teraz jeździmy maxi cosi fero fix - polecam! I ten posłuży nam dłużej.
 
A ja właśnie wróciłam z pierwszego macania i mój mutsy evo ewoluuje na igo... Zaraz muszę poczytać - zrobił na mnie najlepsze wrażenie :)
 
e-de - dla mnie igo był strasznie twardy w podbiciu, on jest właściwie całkowicie bez amortyzacji. Jak dojdzie ciężar dziecka i zakupów to będzie ciężko wjeżdżać na chodniki.
 
Jendak zamawianie w ciemno wózka przez net to niełatwe zadanie... Ja w Evo byłam zakochana po uszy! A jak go zobaczyłam na żywo to się troszkę rozczarowałam... Amortyzacja i w evo i igo jest bez szału - ale wykończenie igo jest znacznie lepsze. Np w spacerówce w igo jest taka pianka a w evo - pomarszczony materiał. Budka w igo w spaceróce jest taka, że można prawie całe dziecko schować jak pod parasolką i chodzi bardzo lekko. Koła pompowane w stardarcie. Pałąk już nie jest piankowy. Niestety przekłada się to na cenę. Igo jest droższy. I w rachubę wchodzi tylko czarny stelaż jak dla mnie. Srebrny wyglądał okropnie - jak rower :) Jeden i drugi rozkłada sie na płasko i to tak lekko... Kosz na zakupy wydał się mi też bardziej pakowny w igo. Nie skreśliłam jeszcze evo - ale mam sporo do myślenia. Ale należy pamiętać, że nie ma wózków idealnych!
 
Do spacerówki jeszcze chwila :) Na szczęście. Ja dziś jak oglądałam tylko łóżeczka - to dostałam oczopląsu i kręćka - a jeszcze przecież są inne sklepy i stronki internetowe... Ja nie wiem jak ja dam radę wybrać - zawsze mam problem z dokonaniem wyboru....
 
Ja tez tak za pierwszym razem wybieralam dlugo :) a teraz... czyms trzeba dzieciaki wozic z jednego miejsca do drugiego a wybor wozkow maly wiec szybciej sie zdecydowalam. A Maclarenem mozna dziecko od urodzenia wozic :tak: (wiadomo ze gondola lepsza zwlaszcza w okresie zimowym ale jakbym potrzebowala pojedynczy wozek w lecie to chyba bym nic nie kupila I wozila w spacerowce rozlozonej na plasko).

Moje wymogi bardzo sie zmienily, 3 dziecko bede pewnie toczyc ;-) bo po co wozek ;)
 
reklama
Do góry